Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Vital Pharma

( ilość produktów: 2 )

Bóle mięśni i stawów utrudniają nie tylko treningi, ale i codzienne funkcjonowanie. Jeśli są również Twoim problemem, pewnie chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie z nimi walczyć? Z pomocą przychodzą produkty lecznicze uznanej firmy Vital Pharma. Możesz zamówić je na naszej stronie i-Apteka.pl bez wychodzenia z domu.

Wskazaniem do przyjmowania leku Remolexam firmy Vital Pharma, który dostępny jest w naszej ofercie, są bóle mięśniowe, kostne i stawowe, a także choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Substancją czynną leku jest meloksykam należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje on działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.
 

Remolexam to lek OTC. Oznacza to, że możesz kupić go bez recepty. Na naszej stronie zamówisz zarówno opakowanie zawierające 10 tabletek, jak i większe, w którym jest 20 tabletek. Niezależnie od ich liczby, substancja czynna występuje w tych samych ilościach. Jest to 7,5 mg meloksykamu w 1 tabletce.

      pixel