Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Angelini Pharma

( ilość produktów: 4 )

Angelini Pharma jest pionem farmaceutycznym Angelini Industries – grupy, która około 100 lat temu rozpoczynała działalność jako niewielkie laboratorium, a dziś jest renomowaną międzynarodową firmą, specjalizującą się w produktach ochrony zdrowia. Jej produkty dostępne są w 70 krajach. Możesz kupić je również w Polsce – na stronie i-Apteka.pl zamówisz kompresy rozgrzewające firmy Angelini Pharma.

Męczą Cię bóle stawowe i mięśniowe? Na i-Apteka.pl znajdziesz kompresy rozgrzewające ThermaCare, które przeznaczone są do stosowania miejscowego w przypadku bólu pleców i bioder (o charakterze sporadycznym lub przewlekłym). Jak ich używać? Otwórz opakowanie z kompresem tuż przed użyciem, następnie umieść okład w miejscu, gdzie czujesz ból. Możesz pozostawić go na skórze przez maksymalnie 8 godzin.
 

Twoim problemem są bóle szyi, nadgarstków lub ramion? W takim razie dobrym rozwiązaniem mogą okazać się kompresy ThermaCare. Znajdują one zastosowanie w przypadku dolegliwości bólowych, których przyczyną jest napięcie mięśniowe, zwichnięcie, zapalenie stawu, przeciążenie lub wysiłek.

      pixel