Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Silesian Pharma

( ilość produktów: 2 )

Silesian Pharma jest firmą należącą do Grupy Farmacol. W jej ofercie można znaleźć suplementy diety, wyroby medyczne, materiały higieniczne produkty kosmetyczne oraz wiele innych wyrobów. Wszystkie kosmetyki i suplementy tego producenta powstają w krajach Unii Europejskiej, a 99% z nich produkowanych jest w Polsce.

Suplementy firmy Silesian Pharma o nazwie Rodzina Zdrowia dostępne są w ofercie i-Apteka.pl w szerokim zakresie. Rodzina zdrowia Apetivit w wersji Junior i Senior wspiera trawienie oraz przepływ soków trawiennych, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i działa pobudzająco na apetyt. Z kolei Rodzina Zdrowia Enterosive ma za zadanie uzupełnić codzienną dietę dorosłych i dzieci w drożdże a Rodzina Zdrowia Flexi Protect dostarcza – kolagen, chondroitynę i kwas hialuronowy, witaminę C oraz ekstrakt z kłącza imbiru.

 

Szczególnie skutecznym preparatem dla osób powyżej 65. roku życia jest Rodzina Zdrowia FullVita 65 Active, który zaopatruje organizmy seniorów w składniki mineralne, wyciąg z żeń-szenia, zeaksantynę i luteinę.

 

Posiadamy również suplementy dla kobiet, osób z obniżoną odpornością i trudnościami z zasypianiem oraz preparaty wspomagające spalanie tłuszczu i pracę wątroby.

      pixel