GRIPEX Hot x 8 saszetek

  • Gripex Hot poprzez połączenie paracetamolu, fenylefryny i witaminy C wykazuje błyskawiczne działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i znoszące nieprzyjemny obrzęk błony śluzowej nosa. Lek wskazany w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy.
  • GRIPEX Hot x 8 saszetek
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 9436
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
19,10 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Substancje czynne: paracetamol 650mg, kwas askorbinowy 50mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg

substancje pomocnicze: w tym aspartam, sacharoza.

Działanie:
Gripex Hot zawiera specjalnie dobrane składniki, których działanie zostało potwierdzone naukowo
Paracetamol (650mg) zwalcza gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła. Fenylefryna (10mg) zwalcza katar i udrożnia nos. Witamina C (50mg) wspomaga odporność organizmu w walce z infekcją.

Wskazania:
Lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie, zapaleniu zatok przynosowych, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o GRIPEX Hot x 8 saszetek

Liczba opinii: 3
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
2011-10-25
Gripex hotactiv,najlepsze lekarstwo na przeziebienie.Przystepna cena,polecam.
Maria, Racławiczki
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2011-10-08
Pierwsze objawy przeziębienia...nie ma nic lepszego niż gripex hotactiv, przyda się napewno w domowej apteczce.Polecam zakup tego leku:)
Anetta, Sulejów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2010-02-01
Bardzo szybki efekt i działanie.
Piotr, Suchy Las
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel