GRIPEX MAX x 20 tabletek

  • Gripex Max, zawiera skuteczne i maksymalne połączenie paracetamolu, pseudoefedryny oraz dekstrometorfanu - substancji, które szybko i skutecznie zwalczają pierwsze objawy przeziębienia i grypy. Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
  • GRIPEX MAX x 20 tabletek
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 11814
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
29,06 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Paracetamol 500mg - zwalcza dokuczliwą gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła;
Pseudoefedryna 30mg - zwalcza uciążliwy katar i ułatwia swobodne oddychanie;
Dekstrometorfan 15mg - hamuje odruch kaszlowy, łagodzi podrażnienie dróg oddechowych.

Wskazania:
Gripex Max to nowoczesny, wieloskładnikowy lek, który szybko i skutecznie zwalcza wszystkie objawy silnego przeziębienia i grypy dzięki zawartości trzech specjalnie dobranych składników w maxymalnych dawkach.

Działanie:
Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrożniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: od 1-2 tabletek; 3-4 razy na dobe. Nie należy stosować więcej niz 8 tabletek na dobe.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o GRIPEX MAX x 20 tabletek

5.00
Liczba opinii: 5
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2014-09-02
Faktycznie pomaga, bardzo szybko, u mnie przeziębienia znikają w ciągu kilku dni.
Patryk, Mstów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-07-29
Skuteczny, w zasadzie w ciągu dwóch dni radzę sobie z grupą - jedyny lek, który faktycznie mi pomaga.
Patryk, Puławy
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-01-27
Tabletki bardzo skuteczne, szybko pomogly
Monika, Augsburg
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2013-07-30
Uwazam ze ten lek jest skuteczny
ELLA, HELMOND
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2013-03-10
Skuteczny
Justyna, Gudhem
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel