APAP Extra x 10 tabletek

  • Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka.
  • APAP Extra x 10 tabletek
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 4727
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
8,49 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Substancjami czynnymi leku są:

paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg.

Pozostałe składniki leku to:
substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel