Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

BABYHALER Aparat do inhalacji 1szt

  • Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci, jest urządzeniem ułatwiającym stosowanie leków w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem. Aparat jest prosty i niekłopotliwy w użyciu, łatwo się czyści i może być stosowany wiele razy.
  • BABYHALER Aparat do inhalacji 1szt
Producent: Brak
147,72 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład zestawu:

  • maseczka na twarz
  • zastawka zewnętrzna i wewnętrzna
  • pokrywka zastawki zewnętrznej
  • uchwyt do dozownika
  • osłona ustnika dla dzieci.


Działanie:
Babyhaler Aparat do inhalacji, to pomocne urządzenie, dzięki któremu podawanie leków w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem staje się łatwe i wygodne. Zaletą Babyhaler jest możliwość użycia go w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Czyszczenie aparatu nie jest kłopotliwe w związku z czym można go używać wiele razy. W skład Babyhaler wchodzą niezbędne do jego użycia elementy - włącznie z wygodną, dopasowaną do wielkości buzi większości dzieci maseczką.           

Sposób użycia:
Przed zastosowaniem Babyhalera po raz pierwszy, należy zapoznać się z zasadami posługiwania się aparatem. Przed użyciem należy sprawdzić, czy obie zastawki aparatu działają prawidłowo. W tym celu należy ustawić Babyhaler na wprost twarzy i przycisnąć maseczkę do ust. Trzymając przyrząd w tej pozycji widzi się obie niebieskie zastawki. Wykonać spokojnie wdech i wydech przez maseczkę. Podczas wydechu powinna poruszyć się lekko zastawka zewnętrzna (górna). Podczas wdechu odwrotnie, zastawka wewnętrzna.

Przygotowanie dozownika z lekiem. Zdjąć osłonę ustnika. Silnie potrząsnąć dozownikiem. Wcisnąć lekko dozownik z lekiem w jego uchwyt. Ustnik powinien być skierowany w głąb aparatu.


Podawanie leku. Lekarz ustala, ile dawek leku dziecko powinno każdorazowo otrzymać. Należy pamiętać, że do aparatu podaje się za każdym razem tylko jedną dawkę.
Babyhaler uchwycić ręką, trzymając go poziomo. Nacisnąć kciukiem jeden raz dozownik z lekiem, wprowadzając jedną porcję leku do komory aparatu. Następnie tak szybko, jak to możliwe, przyłożyć maseczkę do ust i nosa dziecka (Babyhaler stosować w takiej pozycji, w jakiej przytrzymanie dziecka jest najwygodniejsze). Należy zwrócić uwagę, aby maseczka szczelnie obejmowała nos i usta dziecka.


Przytrzymać Babyhaler, póki dziecko nie wykona 5 - 10 wdechów (przez ok. 15 sek.). Oddechy dziecka można policzyć obserwując poruszanie się zastawki aparatu. Po odpowiednim czasie odłożyć Babyhaler.

Wyjąć dozownik z lekiem z aparatu. Nałożyć osłonę na ustnik dozownika. Babyhaler powinien być przechowywany w woreczku ochronnym. Jeśli stosowanie Babyhalera sprawia duże trudności, można ponowić próbę, gdy dziecko śpi. Należy przy tym pamiętać, że podczas naciskania dozownika i uwalniania dawki leku, Babyhaler powinien być trzymany poziomo

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel