APAP Noc x 24 tabletki

  • Apap Noc to dobrze znany i ceniony przez pacjentów lek, który oprócz sprawdzonego działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego wykazuje także działanie łagodnie nasenne. Lek wskazany w bólach różnego pochodzenia z towarzyszącą temu bezsennością.
  • APAP Noc x 24 tabletki
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 3524
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
18,05 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Paracetamol w dawce 500 mg oraz chlorowodorek difenhydraminy w dawce 25mg.

substancje pomocnicze:
skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, lak glinowy błękitu brylantowego; w skład otoczki tabletki wchodzą: Opadry blue YS-1-10524, Opadry Clear YS-1-7006.

Działanie:
Apap noc to innowacyjny lek wykazujący kilka stron działania. Po pierwsze, poprzez jedną z substancji aktwynych jaką jest Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Po drugie zawarty w leku chlorowodorek difenhydraminy, wpływa na ośrodkowy układ nerwowy i wykazuje pośrednie działanie nasenne i uspokajające. Lek szczególnie wskazany w bólach o słabym i umiarkowanym nasileniu, powodującym trudności w zasypianiu i nasilających zmęczenie.

Zastosowanie:
Apap Noc wskazny jest w bólach różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: ból głowy, bóle kostno-stawowe, mięśni, zębów, menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą. Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Dzieci poniżej 13 r.ż.

Środki ostrożności:
Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające alkoholu oraz głodzone stwarza ryzyko uszkodzenia wątroby. Ostrożnie stosować u osób z niewydolnością nerek, astmą oskrzelową, zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem tętniczym, padaczką, przerostem gruczołu krokowego, nadczynnością tarczycy, jaskrą, zwężeniem odźwiernika oraz u osób w podeszłym wieku.

Ciąża i okres karmienia piersią:
Preparatu nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Interakcje:
Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Może dojść do nasilenia działania leków przeciwzakrzepowych (warfaryna, pochodne kumaryny), leków działających depresyjnie na o.u.n. (nasenne, anksjolityki, opioidowe przeciwbólowe). Preparat może nasilać działanie i zwiększać toksyczność leków neuroleptycznych (haloperidol i inne pochodne butyrofenonu), przeciwdepresyjnych (fluoksetyna, paroksetyna, tripierścieniowe leki przeciwdepresyjne), przeciwdrgawkowych (fenytoina, karbamazepina, fenobarbital), rifampicyny.

Dawkowanie:
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 13 r.ż.: 1-2 tabl. 30 min. przed snem.

Uwagi:
W czasie stosowania preparatu nie wolno prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu. W czasie leczenia nie należy spożywać alkoholu.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o APAP Noc x 24 tabletki

5.00
Liczba opinii: 13
5
13
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2015-02-23
O dziwo działa skutecznie - już kilka lat, przy czym ja raz na kiedy biorę coś przeciwbólowego.
Marian, Staw
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-26
Problemy ze snem mega mocno mnie męczyły - na szczęście już po wszystkim, jakoś to ustąpiło, a na prawdę było już bardzo źle.
Karolin, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-02
Lek mi pomógł w okresie dużej bezsenności połączonej z bólami głowy. Nie pamiętam ile to trwało, ale po jakimś czasie było już ok.
Jarek, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-18
Skuteczny i bardzo szybko pomaga. Na mnie wpłynęło to bardzo pozytywnie - brak snu i bóle głowy to był dla mnie dramat.
Jacek, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-12
Przy tym leku mam pierwsze normalne noce od dawna. Bywało i tak, że potrafiłam do 4 rano leżeć, nie mogąc usnąć. Świetny środek.
Marta, Tarnów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-10
U mnie problem wynikał z nocnego trybu pracy - były problem ze snem. Zdecydowanie to pomogło, lepiej się czuję - ogólnie duża poprawa.
Paweł, Kamyk
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-01
W zasadzie jedyne co mi pomogło przy dużych problemach ze snem. W zasadzie to problem całkowicie przeminął - w końcu.
Patryk, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-20
Przez wiele miesięcy moim problemem był sens - budzenie się, problemy z zasypianiem. Ten lek faktycznie pomaga, nie odczuwam takiego przemęczenia brakiem snu. Polecam.
Paulina, Wilanów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-06
Przez dłuższy czas miała trudne do zdiagnozowania problemy ze snem. Na mnie to działa za każdym razem. Jak na razie wszystko się unormowało bez tabletek. Dzięki za dobrą cenę.
Maja, Mielec
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-10-23
Przy problemach ze snem - zdecydowanie polecam. Na mnie wpłynęło to kojąco, poprawiło samopoczucie. Jak na razie wszystko pozytywnie się utrzymuje.
Jakub, Wodrzyn
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-09-19
Pomogło przy dosyć dużych problemach ze snem - dużo lepiej się czuję, bo przez długi czas każda noc była dla mnie masakrą.
Kacper, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-08-07
U mnie problemem nie tyle były bóle, co bardziej właśnie problemy ze snem. Potrafiłam nawet przez 3 godziny leżeć bezcelowo, nie potrafiłam usnąć. Leki brałam przez 2 tygodnie, jak na razie wszystko jest ok.
Ala, Police
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-07-03
Przez mniej więcej 2 miesiące miałem problemy z zasypianiem, głównie przez mocne bóle głowy. Próbowałem killku środków typowo przeciwbólowych, ale jakoś to problemów ze snem nie rozwiązało. W tym przypadku jest ok. Kilka dni temu lek odstwiałem, jak na razie wszystko w porządku.
Rado, Wawa
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie1
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel