GRIPEX Max x 10 tabletek

  • GRIPEX MAX działa łagodząco na symptomy grypy i przeziębienia. Obniża gorączkę i wykazuje właściwości przeciwbólowe. Przyczynia się do udrożnienia nosa i umożliwienia swobodnego oddychania.
  • GRIPEX Max x 10 tabletek
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 1370
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
16,74 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka zawiera:
paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg oraz bromowodorem dekstrometorfanu 15 mg

Substancje pomocnicze:
powidon, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, krzemu dwutlenek koloidalny.

Otoczka:
hydroksypropylometyloceluloza, tytanu dwutlenek, lak glinowy z tartrazyną, makrogol 400. nadruk: szelak, żelaza tlenek czarny, alkohol N-butylowy, alkohol izopropylowy, amonu wodorotlenek, glikol propylenowy.

Działanie:
Preparat stanowi połączenie trzech wyjątkowych składników w najwyższych dawkach. Paracetamol odpowiada za złagodzenie dolegliwości bólowych (np. głowy, mięśni i gardła) oraz przyczynia się do obniżenia podwyższonej temperatury ciała. Pseudoefedryna udrażnia nos i łagodzi objawy uciążliwego kataru, ułatwiając jednocześnie swobodne oddychanie. Dekstrometorfan zatrzymuje odruch kaszlowy i działa łagodząco na podrażnienie dróg oddechowych.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
- wrodzony deficyt G-6-PD
- ciężka niewydolność wątroby albo nerek
- ciężkie nadciśnienie tętnicze
- choroba niedokrwienna serca
- astma oskrzelowa
- alkoholizm
- długotrwały kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny
- zaburzenia wydolności oddechowej
- przyjmowanie inhibitorów MAO oraz okres do 14 dni po ich odstawieniu
- okres karmienia piersią
- stosowanie u dzieci poniżej 12 roku życia

Wskazania:
Stosować w ramach krótkotrwałego leczenia symptomów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: podwyższona temperatura ciała, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, bóle głowy, ból gardła, nieżyt nosa, suchy kaszel.

Dawkowanie Gripex Max:
Stosować doustnie. Zaleca się stosowanie u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia w dawce wynoszącej 1-2 tabl. x 3-4/24h. Nie stosować więcej niż 8 tabl./24h.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o GRIPEX Max x 10 tabletek

5.00
Liczba opinii: 9
5
9
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2015-01-23
Synowi pomogło - choroba trwała 4 dni, przez 2 przyjmował leki. W zasadzie obyło się bez większych problemów.
Karolin, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-05
Biorę to zawsze kiedy tylko zaczyna się przeziębienie. W zasadzie w ciągu 48h problem jest całkowicie eliminowany. Polecam.
Kacper, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-19
Faktycznie szybko i skutecznie - dwa dni trwało wyjście z mocnego przeziębienia, polecam.
Jacek, Nawrotów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-05
Bardzo dobrze działa przy przeziębieniach, w zasadzie oznaki choroby minimalne i wszystko szybko przemija. U nas w domu stosowane dosyć często.
Paulina, Wilanów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-26
Skutecznie działa na przeziębienie, przechodzi w ciągu 1-2 dni. Polecam.
Maja, Mielec
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-18
Mnie pomaga przy przeziębieniach - dużo szybciej wracam do zdrowia, a problem pojawia się dosyć często.
Iza, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-09-18
Kilka razy testowane - najczęściej pomaga, nawet bardzo szybko.
Patryk, Puławy
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-08-14
Przy pierwszych dolegliwościach związanych z grypą faktycznie pomaga. Bardzo szybko przynosi efekt przy katarze. Polecam.
Patryk, Zabrze
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-07-03
Działa dosyć szybko. Często przechodzę przez typowe grypy i to faktycznie pomaga. Używam raz na kilka tygodni.
Anna, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel