IBUFEN JUNIOR 0,2g x 10 kapsułek

  • IBUFEN JUNIOR to jeden z preparatów na bazie ibuprofenu, przeznaczonych do stosowania u dzieci w celu złagodzenia dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.
  • IBUFEN JUNIOR 0,2g x 10 kapsułek
Producent: Polpharma
Kod produktu: 16367
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
9,20 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 kapsułka zawiera:
substancja czynna: ibuprofen 200mg;

substancje pomocnicze:
sorbitol ciekły niekrystalizujący, maltitol ciekły.

Działanie:
Preparat w postaci kapsułek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki leku
- wrzody lub krwawienia żołądka
- zaburzenia nerek bądź wątroby
- waga ciała niższa niż 20kg
- krwawienie z naczyń mózgowych
- zaburzenia krzepnięcia krwi
- poważne odwodnienie
- 3 trymestr ciąży

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku dolegliwości bólowych o niewielkim lub przeciętnym nasileniu, a także przy podwyższonej ciepłocie ciała.

Dawkowanie:
W przypadku dzieci w wieku 6-9 lat stosować na początku 1 kaps., później 1 kaps. co 8h (jednak nie więcej niż 3 kaps./24h). W przypadku dzieci w wieku 10-12 lat podawać na początku 1 kaps., a potem 1 kaps. co 6h (nie więcej niż 4 kaps./24h). W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia podawać 1-2 kaps. co 4-6h (nie więcej niż 6 kaps./24h).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel