IBUPROFEN AFLOFARM 200mg x 20 tabletek

  • IBUPROFEN to jeden z preparatów na bazie ibuprofenu, przeznaczonych do stosowania w celu złagodzenia dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.
  • IBUPROFEN AFLOFARM 200mg x 20 tabletek
Producent: Aflofarm
Kod produktu: 17303
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
4,49 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (substancja czynna), oraz substancje pomocnicze: Hypromeloza, karboksylmetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek E171, mieszanina białego wosku psazczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).

Działanie:
Preparat w postaci tabletek drażowanych zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki leku
- choroba wrzodowa
- zaburzenia nerek, serca bądź wątroby
- równoczesne stosowanie innych preparatów z NLPZ
- zaburzenia krzepnięcia krwi
-dzieci poniżej 12 roku życia
- 3 trymestr ciąży

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku dolegliwości bólowych o niewielkim lub przeciętnym nasileniu, a także przy podwyższonej ciepłocie ciała.

Dawkowanie:
W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku stosować na początku 1-2 tabl. jednorazowo, a potem 1-2 tabl. co 4-6h (jednak nie więcej niż 6 tabl./24h).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel