METAFEN x 20 tabletek

  • METAFEN to dostępny bez recepty lek przeciwbólowy, zawierający połączeniu ibuprofenu i paracetamolu w jednej tabletce.
  • METAFEN x 20 tabletek
Producent: Polpharma
Kod produktu: 10950
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
12,00 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Każda tabletka zawiera:
Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg.

Substancje pomocnicze:
powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Wskazania:

- bólach głowy, 
(wywołanych zapaleniem zatok przynosowych),
- bólach zębów,
- bólach pourazowych,
- bolesnym miesiączkowaniu,
- bólach po zabiegach chirurgicznych.

Dawkowanie:
Doustnie, po posiłku. Dorośli jednorazowo 1 lub 2 tabletki (w razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę), dzieci powyżej 12 roku życia jednorazowo 1 tabletka ( w razie konieczności dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę). Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

 

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel