ASPIRIN EXTRA 500mg + 50mg x 10 tabletek

  • ASPIRIN EXTRA to preparat, który dzięki zawartości kwasu acetylosalicylowego sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości bólowych o niewielkim lub umiarkowanym stopniu nasilenia (np. bóle głowy, zębów).
  • ASPIRIN EXTRA 500mg + 50mg x 10 tabletek
Producent: Bayer
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
11,18 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Kwas acetylosalicylowy 500 mg, kofeina 50 mg, substancje pomocnicze.

Działanie:
Środek przeciwbólowy charakteryzujący się złożonym składem. Jego podstawową substancją czynną jest kwas acetylosalicylowy, który łagodzi dolegliwości bólowe, neutralizuje odczyny zapalne oraz zmniejsza podwyższoną temperaturę ciała. Dodatkowo zawiera kofeinę, która wzmacnia właściwości kwasu acetylosalicylowego.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki leku
- niewydolność wątroby bądź nerek
- wrzody żołądka i dwunastnicy
- skaza krwotoczna
- niewyrównane ciśnienie
- ciąża
- okres laktacji
- wiek poniżej 12 lat

Wskazania:
Zaleca się podawanie preparatu w przypadku bólów różnego rodzaju o niewielkim bądź umiarkowanym stopniu nasilenia. Stosować głównie np. przy bólach głowy lub zębów.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. W przypadku osób dorosłych podawać jednorazowo 1-2 tabl., a jeżeli to konieczne powtarzać dawkę x 3-6/24h (w odstępie 4-8h).  

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel