Skład:
Aqua, Aluminium Chlorhydrate, Ethylhexyl Stearate,Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Stearyl Alcohol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Propylene Glycol;Sodium Usnate, Panthenol, Parfum
Działanie i zastosowanie:
Rillo Emulsja przeciw nadmiernej potliwości, to środek łatwy w aplikacji i przynoszący zadawalające rezultaty już po pierwszym użyciu. Emulsja polecana jest przy problemie potliwości w obrębie pach, a specjalnie skomponowane składniki preparatu, skutecznie redukują problem oraz pozwalają ograniczyć częstotliwość stosowania preparatu do niezbędnego minimum, co stanowi dużą wygodę dla używającego.
Sposób użycia:
Emulsję należy nakładać na czystą, suchą skórę, na noc. Rano należy preparat zmyć wodą z dodatkiem mydła. Stosować przez 2-4 dni (zawsze na noc) a następnie 2-3 razy w tygodniu.
Emulsję Rillo należy stosować na skórę suchą, niepodrażnioną i nieuszkodzoną. Preparat można stosować 12 godzin po depilacji lub goleniu. Preparat jest przeznaczony do skóry w obrębie pach. Emulsja może odbarwiać tkaniny bądź biżuterię. Tylko do użytku zewnętrznego.