ASPIRIN EFFECT 0,5g x 10 saszetek
17.41 / 1szt.
In stock
Produkt:
dostępny
Wysyłka od 24h do 48h
Koszt od 6,99 zł
Producent: Bayer
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeciwbólowe, Gorączka
  3. ASPIRIN EFFECT 0,5g x 10 saszetek

ASPIRIN EFFECT 0,5g x 10 saszetek

  • Aspirin Effect, to dawka aspiryny, w postaci wygodnych, jednorazowych saszetek z granulatem, który wystarczy umieścić na języku i rozpuścić – bez popijania wodą. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Skład:
1 saszetka zawiera 500mg kwasu acetylosalicylowego w postaci granulatu.

Substancje pomocnicze:
mannitol sodu wodorowęglan sodu diwodorocytrynian kwas askorbowy aromat Cola H & R 290053 aromat pomarańczowy 290038 HR SPT, kwas cytrynowy, bezwodny aspartam

Działanie:
Aspirin Effect w postaci saszetek z granulatem, które zawierają 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Aspirin Effect, nie wymaga popijania wodą, granulki rozpuszczają się bezpośrednio na języku – bez użycia wody, decyduje to o bardzo szybkim czasie działania i jeszcze większej skuteczności preparatu. Aspirin Effect, wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Środek polecany jest przy występowaniu bólu głowy i bólu mięśniowo-stawowego.

Zastosowanie:
Aspirin  Effect, wskazany jest przy występowaniu bólu o lekkim i średnim nasileniu w tym: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy

Dawkowanie:
Dorośli jednorazowo 1-2 saszetki. Nie należy przyjmować więcej niż 8 saszetek na dobę. Zawartość saszetki wystarczy umieścić bezpośrednio na języku i rozpuścić. Preparat nie wymaga popijania wodą.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
SARIDON x 10 tabletek

SARIDON x 10 tabletek

12,33 zł
Produkt dostępny
IBUPROM x 50 tabletek

IBUPROM x 50 tabletek

23,72 zł
Produkt dostępny
VOLTAREN Express Forte x 20 kapsułek

VOLTAREN Express Forte x 20 kapsułek

24,17 zł
Produkt dostępny
Ibum Express 0,4g x 24 kapsułki

Ibum Express 0,4g x 24 kapsułki

14,43 zł
Produkt dostępny
IBALGIN MAXI 400mg x 24 tabletki

IBALGIN MAXI 400mg x 24 tabletki

10,70 zł
Produkt dostępny
Ketesse 25 x 20 tabletek

Ketesse 25 x 20 tabletek

22,84 zł
Produkt dostępny
DEREŃ Sok z owoców derenia 500ml

DEREŃ Sok z owoców derenia 500ml

25,87 zł
Produkt dostępny
IBUPROM Max x 24 tabletki

IBUPROM Max x 24 tabletki

13,82 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel