VICKS SymptoMed Complete smak cytrynowy proszek x 5 saszetek

  • Vicks SymptoMed Complete, zawiera: paracetamol, fenylefrynę oraz gwajafenezę i działa na kilku poziomach: znosi gorączkę i ból, udrażnia nos i zatoki oraz wspomaga odkrztuszanie wydzieliny w przebiegu kaszlu. Produkt polecany przy grypie i przeziębieniu.
  • VICKS SymptoMed Complete smak cytrynowy proszek x 5 saszetek
Producent: Procter& Gamble
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
10,85 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 saszetka: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.

Działanie:
Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to proszek w wygodnych do użycia saszetkach, zawierający substancje wpływające na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i wskazany jest przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, bóle mięśniowe towarzyszące  przeziębieniu i grypie, ból gardła oraz kaszel z odksztuszaniem.

Zastosowanie:
Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to preparat przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Środek łagodzi ból głowy, ból ciała, ból gardła, znosi gorączka.

Dawkowanie:
Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel