MIKROSKOP owulacyjny FertilControl x 1szt.

  • Mikroskop owulacyjny FertilControl służy do wyznaczania owulacji na podstawie szybkiego badania śliny. Dzięki FertilControl poznasz dni najbardziej płodne dni w cyklu miesiączkowym, w których istnieją największe szanse na zapłodnienie.
  • MIKROSKOP owulacyjny FertilControl x 1szt.
Producent: Poggio Fiorito
Kod produktu: 19756
128,14 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Urządzenie FertilControl jest idealnym rozwiązaniem podczas starań o dziecko. Łatwy i dyskretny w użyciu.

FertilControl Light jest małym mikroskopem w kształcie szminki z soczewką powiększającą obraz 65-krotnie. Urządzenie wykorzystuję  fakt zmian struktury śliny podczas owulacji do łatwego wyznaczenia dni płodnych na podstawie badania próbki śliny.  Ślina jest najbardziej dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania płynem ustrojowym.  W odróżnieniu od  tradycyjnych  testów owulacyjnych nie wymaga kłopotliwego zbierania próbki moczu do naczynia. Pobraną próbkę śliny nakłada się  na element optyczny mikroskopu, który dzięki podświetleniu wbudowanemu w mikroskop  powiększa Twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego)  65-krotnie. Porównując obraz, który widzisz przez mikroskop z trzema obrazkami zawartymi w instrukcji obsługi możesz określić swoją aktywność hormonalną oraz stwierdzić czy jesteś w mniej lub bardziej płodnym okresie.

Dlaczego warto używać FertilControl Light?

  • Jest szybki: Mikroskop owulacyjny FertilControl Light wymaga tylko pięć minut (czas schnięcia próbki) do ustalenia dni płodnych oraz niepłodnych.
  • Jest łatwy w użyciu: Głównym atutem jest to, że nie musisz badać moczu. Jest to nieprzyjemne, dlatego dzięki FertilControl Light, możesz tego uniknąć.
  • Jest edukacyjny: Z monitorowania swojego cyklu każdego dnia można dowiedzieć się o zmianach jakie zachodzą w Twoim ciele - swoich wzorcach płodności i niuansach swojego cyklu. Wkrótce będziesz mogła przejrzeć całą historię swoich cykli. Monitoruj wyniki codziennie, nawet gdy nie ma owulacji.
  • Jest dobry dla kobiet z nieregularnymi cyklami: W odróżnieniu od testów LH, FertilControl Light pozwala kobietom z nieregularnymi cyklami skoncentrować się na wzroście estrogenów.
  • Jest dokładny: 98 % dokładności udowodnionej w badaniach klinicznych. Należy pamiętać, o postępowaniu zgodnie ze wskazówkami – na 1h przed pobraniem próbki nie jeść, pić, palić, myć zębów.
  • Jest detektorem wczesnej owulacji: Wykrywa owulację z maksymalnie 72 godzinnym wyprzedzeniem. Zapewnia to dużo czasu aby zaplanować swoje zachowania seksualne. 
  • Jest wygodny i dyskretny: Możesz go używać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dzięki wyglądowi szminki zachowujesz pełną dyskrecję. 
  • Jest dostępny w przystępnej cenie: W porównaniu z ilością pieniędzy wydaną na jednorazowe testy w moczu, FertilControl Light jest bardzo opłacalnym sposobem na przewidywanie swojej płodności.
Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel