TEST OWULACYJNY AMIL płytkowy x 5 szt.

  • Test owulacyjny Amil, przeznaczony do jakościowego wykrywania wzrostu stężenia hormonu luteinizującego (LH) w moczu, co umożliwia ustalenie momentu owulacji i daje największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
  • TEST OWULACYJNY AMIL płytkowy x 5 szt.
Producent: Amil Sp. z o.o.
29,84 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Działanie:
Test owulacyjny Amil, to test do samodzielnego wykonania w zaciszu domowym bez konieczności wizyt u lekarza i w laboratorium. Test wskazuje dni, w których istnieje największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i wykrywa wzrost stężenia hormonu luteinizującego (LH) w moczu.

Sposób użycia:
Przed rozpoczęciem przeprowadzania testów należy ustalić długość cyklu menstruacyjnego (długość liczy się od pierwszego dnia wystąpienia krwawienia do dnia poprzedzającego kolejne krwawienie). W celu określenia dnia, w którym należy rozpocząć wykonywanie testów należy skorzystać z zamieszczonej w ulotce tabeli. W przypadku wystąpienia trudności z ustaleniem długości cyklu, można rozpocząć przeprowadzanie testów 11 dnia od wystąpienia miesiączki. Testy należy wykonywać przez 5 kolejnych dni lub do momentu wykrycia wzrostu LH.
Aby uzyskać pewny wynik:należy przeprowadzać testy o tej samej porze, najlepiej między godziną 10 a 20 należ ograniczyć ilość przyjmowanych płynów na 2 godziny przed wykonaniem testu do wykonania testów nie należy stosować pierwszego porannego moczu.

Pobranie i przechowywanie próbki:
Próbkę moczu należ zebrać do czystego, suchego pojemniczka. Jeśli zaistnieje potrzeba, aby wykonać test później w ciągu dnia, możesz pobrać i przechowywać próbkę. Próbka moczu może być przechowywana do 8 godzin, w temperaturze pokojowej, a nawet do 24 godzin w lodówce (po wyjęciu z lodówki pozostaw próbkę na około 30 minut, aby osiągnęła temperaturę pokojową). Nie należy zamrażać próbki. Nie potrząsaj pojemnikiem. Jeśli pojawi się osad pozwól mu opaść. Do wykonania testu wykorzystaj tylko mocz z górnej części pojemnika.

Wykonanie testu:
Bezpośrednio przed wykonaniem testu otwórz foliowe opakowanie i wyjmij płytkę testową
Połóż płytkę testową na czystej, poziomej powierzchni. Przy pomocy załączonej pipety nanieś 4 krople moczu do okienka próbki na płytce i zacznij odmierzać czas.
Odczytaj wynik po upływie 5 minut i wyrzuć płytkę testową. Nie wolno odczytywać wyniku po czasie dłuższym niż 30 minut.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel