KIDOFEN DUO 100mg+125mg/5ml zawiesina doustna 100ml

  • Wskazaniami do stosowania Kidofen Duo jest leczenie gorączki i bólów różnego pochodzenia. Dzięki połączeniu substancji ibuprofenu i paracetamolu wykazuje silniejsze działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Posiada przyjemny, malinowy smak.
  • KIDOFEN DUO 100mg+125mg/5ml zawiesina doustna 100ml
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
5 ml zawiesiny zawiera:
Ibuprofenum - 100mg
Paracetamol - 125mg

Działanie:
Ibuprofen - hamuje aktywność cyklooksygenazy COX-1 i COX-2, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie, działa na obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy.

Paracetamol - hamuje aktywność cyklooksygenazy COX-3 w OUN, działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, działa głównie na ośrodkowy układ nerwowy.

Dawkowanie:
Dzieci:
2-5 lat (10 do 20kg) - 5ml 3 do 4 razy na dobę
6-12 lat (21 do 40kg) - 5ml-10ml 3 do 4 razy na dobę

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 10ml co 4 godziny (nie więcej niż 60ml na dobę)

Maksymalna dawka dobowa Ibuprofenu wynosi 20 do 30mg/kg masy ciała na dobę

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel