MIG DLA DZIECI FORTE 40mg/ml zawiesina 100ml

  • MIG DLA DZIECI FORTE to jeden z preparatów działających na bazie ibuprofenu, przeznaczonych do stosowania u dzieci w celu zneutralizowania dolegliwości bólowych (słabych i umiarkowanych), stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.
  • MIG DLA DZIECI FORTE 40mg/ml zawiesina 100ml
Producent: Berlin-Chemie
Kod produktu: 22212
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
20,62 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 ml zawiera ibuprofen 40 mg oraz substancje pomocnicze

Działanie:
Preparat w postaci zawiesiny zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych (o nasileniu słabym i umiarkowanym), stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała (przy zakażeniach wirusowych oraz w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bezpieczny dla zdrowia niemowląt i dzieci.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki leku
- wrzody lub krwawienia żołądka
- zaburzenia nerek bądź wątroby
- waga ciała niższa niż 20kg
- krwawienie z naczyń mózgowych
- zaburzenia krzepnięcia krwi
- poważne odwodnienie
- 3 trymestr ciąży

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku dolegliwości bólowych o niewielkim lub przeciętnym nasileniu, a także przy podwyższonej ciepłocie ciała u dzieci od 12 miesiąca życia, młodzieży i osób dorosłych.

Dawkowanie:
Stosować doustnie u dzieci od 10 kg – 12 miesiąca, młodzieży i osób dorosłych.  

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel