HUMULIN M3 insulina

  • HUMULIN M3 jest preparatem stosowanym w leczeniu pacjentów z cukrzycą wymagających stosowania insuliny dla prawidłowego utrzymania metabolizmu glukozy. Stosowany jest także w cukrzycy u kobiet ciężarnych.
  • HUMULIN M3 insulina
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
insulina izofanowa, insulina ludzka (Insulini injectio neutralis, humanum + Insulinum is)

Wskazania:
- cukrzyca wymagająca leczenia insuliną
- cukrzyca kobiet ciężarnych

Działanie:
Humulin M3 jest dwufazową zawiesiną insuliny ludzkiej, która została otrzymana metodą rekombinacji DNA bakterii E. coli. Preparat zawiera 30% insuliny rozpuszczalnej i 70% insuliny izofanowej. Insulina odpowiada za zmniejszenie stężenie glukozy we krwi, zwiększa transport glukozy do komórek i nasila syntezę glikogenu w tkance mięśniowej oraz wątrobie, działa anabolicznie i antykatabolicznie, hamuje lipolizę, zwiększa wychwyt aminokwasów i syntezę białek, zmniejsza glikogenolizę i glukoneogenezę, zwiększa lipogenezę w wątrobie i tkance tłuszczowej. Humulin M3 to połączenie dwóch insulin: krótkodziałającej i o pośrednim czasie działania. Podając podskórnie zaczyna działać po 30 minutach, a działanie maksymalne obserwuje się między 2 a 8 godziną. Preparat działa do 24 h.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą Humulin M3 (wyjątek gdy jest to część programu odczulania)
- nie stosować dożylnie
- hipoglikemia

Dawkowanie Humulin M3:
Humulin M3 podaje się podskórnie w górną część ramienia, udo, pośladek lub brzuch. Podaje się indywidualnie w zależności od zapotrzebowania. W jedno to samo miejsce wstrzykiwać się rzadziej niż raz w miesiącu.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel