PRILIGY tabletki

  • PRILIGY jest preparatem doustnym odpowiadającym za wydłużenie czasu niezbędnego do ejakulacji. Wspomaga utrzymanie kontroli nad wytryskiem u dorosłych mężczyzn w wieku 18-64 lat.
  • PRILIGY tabletki
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
dapoksetyna (Dapoxetinum)

Wskazania:
Zaleca się podawanie leku w celu leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn w wieku 18-64 lata.

Działanie:
Lek ma postać tabletek powlekanych przeznaczonych do stosowania doustnego. Działa na bazie dapoksetyny, która stanowi silny selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Przypuszcza się, że mechanizm działania leku ma związek z blokowaniem neuronalnego wychwytu zwrotnego serotoniny i będącego skutkiem tego nasilenia działania neurotransmitera na receptory pre- i postsynaptyczne. Badania dowdzą, że u szczurów substancja czynna blokuje odruch wytrysku działając na poziomie ponadrdzeniowym w jądrze przy olbrzymiokomórkowym bocznym (LPGi). Współczulne włókna pozazwojowe które unerwiają pęcherzyki nasienne, nasieniowody, gruczoł krokowy, tkankę mięśniową opuszkowo-cewkową oraz szyję pęcherza moczowego przyczyniają się do ich skurczu we wskazanej kolejności powodując wytrysk. Substancja czynna oddziałuje na odruch wytrysku u szczurów. Lek ulega szybkiemu wchłonięciu z przewodu pokarmowego po zastosowaniu doustnym.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
- ważne zaburzenia systemu sercowo-naczyniowego, np.: niewydolność serca; zaburzenia przewodzenia (blok przedsionkowo-komorowy albo zespół chorego węzła zatokowego); choroba wieńcowa; wada zastawkowa; omdlenia
- choroba afektywna dwubiegunowa
- równoczesne stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO-I) albo w ciągu 2 tygodni od odstawienia MAO-I (MAO-I nie należy stosować w ciągu 7 dni od odstawienia dapoksetyny)
- równoczesne przyjmowanie tiorydazyny, albo w ciągu 2 tygodni od odstawienia tiorydazyny (tiorydazyny nie należy stosować w ciągu tygodniai od odstawienia dapoksetyny)
- równoczesne stosowanie inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny oraz innych preparatów i (albo) leków ziołowych o działaniu serotoninergicznym albo w ciągu 2 tygodni od odstawienia leczenia wyżej wymienionymi środkami
- równoczesne przyjmowanie potencjalnych inhibitorów CYP3A4, w tym ketokonazolu, itrakonazolu, rytonawiru, sakwinawiru, telitromycyny, nefazadonu, nelfinawiru, atazanawiru
- niewydolność wątroby

Dawkowanie Priligy:
Stosować doustnie, u dorosłych mężczyzn (w wieku od 18 do 64 lat). Należy rozpoczynać od dawki wynoszącej 30 mg, stosowanej w razie potrzeby 1-3 h przed podjęciem czynności seksualnej. Nie zaleca się podawania na początku dawki 60 mg.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel