THERAFLU Kaszel syrop 100ml

  • THERAFLU Kaszel syrop to preparat wykazujący właściwości przeciwkaszlowe. Odpowiada za łagodzenie symptomów kaszlu o różnej etiologii. Działa na bazie cytrynianu butamiratu.
  • THERAFLU Kaszel syrop 100ml
Producent: Novartis
Kod produktu: 24011
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
25,71 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 ml syropu zawiera cytrynian butamiratu 1,5 mg; Pozostałe składniki to: sorbitol 70% roztwór, sacharyna sodowa, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% v/v, glicerol, sodu wodorotlenek 30% roztwór w/w, woda oczyszczona.

Działanie:
Lek ma postać syropu, który zawiera cytrynian butamiratu określany jako nieopioidowy preparat przeciwkaszlowy. Skutecznie działa na objawy kaszlu różnego pochodzenia, zatrzymując odruch kaszlu i przynosząc ulgę. Syrop przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu
- równoczesne stosowanie leków wykrztuśnych
- podawanie dzieciom poniżej 3 roku życia

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku kaszlu różnego pochodzenia u osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. Dzieciom w wieku 3-6 lat podawać 5 ml syropu x 3/24h. Dzieciom w wieku 6-12 lat podawać 10 ml syropu x 3/24h. U młodzieży powyżej 12 roku życia 15 ml syropu x 3/24h. U osób dorosłych stosować 15 ml syropu x 4/24h. 

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel