ASPIRIN COMPLEX HOT x 10 saszetek

  • ASPIRIN COMPLEX HOT to preparat, który efektywnie ogranicza symptomy towarzyszące przeziębieniu. Ułatwia oddychanie, udrażniając nos. Zmniejsza gorączkę i działa łagodząco na stany zapalne.
  • ASPIRIN COMPLEX HOT x 10 saszetek
Producent: Bayer
Kod produktu: 24323
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
24,85 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Kwas acetylosalicylowy 500 mg, chlorowodorku pseudoefedryny 30 mg oraz substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, sacharoza, hypromeloza, sacharyna, aromat pomarańczowy (zawierający alkohol benzylowy, alfa-tokopherol, skrobie modyfikowaną i maltodekstrynę)

Działanie:
Preparat ma postać saszetek przeznaczonych do sporządzania doustnego roztworu. Działa na bazie dwóch ważnych substancji czynnych. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który odpowiada za łagodzenie dolegliwości bólowych i stanów zapalnych. Ponadto ogranicza podwyższoną ciepłotę ciała. Drugim składnikiem jest chlorowodorek pseudoefedryny przyczyniający się do zmniejszenia obrzęku śluzówki nosa i tym samym udrożnienia zatkanego nosa. Dzięki temu preparat skutecznie łagodzi dolegliwości występujące w czasie przeziębienia lub grypy.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
- wrzody żołądka
- skłonność do krwawień
- ciąża lub okres laktacji
- niewydolność wątroby albo nerek
- ciężka, niestabilna niewydolność serca
- stosowanie metotreksatu 15 mg na 7 dni albo większa
- znacznie podwyższone ciśnienie krwi
- ciężka choroba wieńcowa
- jednoczesne stosowanie inhibitorów monoaminoksydazy.

Wskazania:
Preparat przeznaczony jest do stosowania w przypadku grypy albo przeziębienia objawiających się gorączką, katarem, bólem głowy czy też uczuciem ogólnego rozbicia organizmu.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. Jednorazowo zaleca się przyjmować 1-2 saszetki (po wcześniejszym rozpuszczeniu w ciepłej wodzie). Nie stosować więcej niż 6 saszetek/24h.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel