GRYPOSTOP MIX x 8 saszetek

  • GRYPOSTOP MIX to lek pierwszego ratunku, zawierający połączenie substancji skutecznie i szybko łagodzących pierwsze objawy grypy i przeziębienia. Skutecznie niweluje ból głowy, mięśni, stawów oraz obniża gorączkę i pomaga w udrożnieniu nosa i zatok.
  • GRYPOSTOP MIX x 8 saszetek
Producent: Omega Rex
Kod produktu: 24466
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
16,92 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład GRYPOSTOP MIX:
Substancje aktywne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg, bromowodorek dekstrometorfanu 20 mg, maleinian chlorfenyraminy 4 mg

Substancje pomocnicze:
kwas askorbowy, kwas cytrynowy, naturalny smak cytrynowy, skrobia, powidon, cytrynian sodu, kwas stearynowy, dwutlenek tytanowy, fosforan wapniowy, barwniki żółte 6 i 10

Działanie:
GRYPOSTOP MIX o smaku cytrynowym to lek w wygodnej i szybko działającej formie proszku do rozpuszczania, którego składniki aktywne trafiają w dolegliwości towarzyszące pierwszym objawom grypy, przeziębienia, zapalenia zatok. W składzie GRYPOSTOP MIX, znajdziemy: paracetamol działający przeciwbólowo oraz obniżający temperaturę ciała w przebiegu gorączki, chlorowodorek pseudoefedryny - popularnie stosowany w leczeniu zapaleń górnych dróg oddechowych (zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok), bromowodorek dekstrometorfanu - wpływający na ograniczenie odruchu kaszlu i pomocny w zapaleniu gardła, oskrzeli czy krtani, a także maleinian chlorfenyraminy, który ułatwia udrożnienie nosa oraz hamuje odruch kichania i zmniejsza łzawienie oczu. Lek wskazany dla osób dorosłych i dla dzieci powyżej 12 roku życia.

Zastosowanie:
GRYPOSTOP MIX to lek dla osób dorosłych i dla dzieci powyżej 12 roku życia, wskazany w pierwszych symptomach przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Dawkowanie:
GRYPOSTOP MIX występuje w postaci saszetek z proszkiem o smaku cytrynowym. Należy rozpuścić zawartość saszetki w szklance gorącej wody. Wypić gorący płyn małymi łykami. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 4-6 godzin na dobę, nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o GRYPOSTOP MIX x 8 saszetek

5.00
Liczba opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2014-10-14
W zasadzie za każdym razem biorę to kiedy pojawiają się objawy grypy i zawsze choroba znika, tak więc chyba pomaga.
Patryk, Mstów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel