ZOMIREN tabletki

  • ZOMIREN jest lekkim oddziałującym na ośrodkowy układ nerwowy. Dzięki swojemu unikalnemu działaniu wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni, a do tego działa pzeciwlękowo, uspokajająco oraz nasennie.
  • ZOMIREN tabletki
Producent: Krka
Skład: alprazolam
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
alprazolam (alprazolamum)

Wskazania:
Lek wskazany u pacjentów z zaburzonym prawidłowym funkcjonowaniem, wynikającym z występowania zespołu lękowego z wtórnym obniżeniem nastroju, zespołu lęku uogólnionego, zespołu lęku napadowego z agorafobią lub bez agorofobii. Terapia wymaga leczenia krótkookresowego.

Działanie:
Środek, który jest triazalową pochodną benzodiazepiny, a jego podstawowym zadaniem jest działanie przeciwlękowe. Dodatkowo posiada wiele innych właściwości, jak działanie: rozluźniające, nasenne, przeciwdrgawkowe, zmniejszające napięcie mięśni, uspakajające oraz przeciwdepresyjne.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na alprazolam, inne benzodiazepiny lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- miastenia gravis
- ciężka niewydolność oddechowa
- zespół bezdechu nocnego
- ciężka niewydolność wątroby
- nie należy stosować preparatu u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat

Dawkowanie Zomiren:
Doustnie. Stosowanie leku powinno być konsultowane z lekarzem prowadzącym. Przyczyną tego jest niewiadoma reakcja pacjenta na zażycie leku. Maksymalny czas trwania terapii to 12 tygodni. Nie należy przekraczać tej granicy. W szczególnych przypadkach możliwe jest dłuższe trwanie terapii, jednak wynikać to powinno wyłączni z konieczności. Dawkę od początku można stopniowo zwiększać, a wraz z ustępowaniem dolegliwości, stopniowo zmniejszać.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel