AUGLAVIN proszek do sporządzania zawiesiny

  • AUGLAVIN jest antybiotykiem o szerokim zastosowaniu. Działa bakteriobójczo, dlatego jest stosowany przy wielu zakażeniach, od chorych dróg oddechowych, zakażeń skóry, układu moczowego, zapalenie kości, po ugryzienia przez zwierzęta.
  • AUGLAVIN proszek do sporządzania zawiesiny
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
amoksycylina, kwas klawulanowy (amoksycylinum, acidum clavulanicum)

Wskazania:
Preparat posiada szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego. Stosowany jest w zakażeniach wywołanych ukąszeniami zwierząt, zakażeniem szpiku, kości oraz stawów, ostrym zapaleniem ucha środkowego, ostrym bakteryjnym zapaleniem zatok, zakażeniem skóry oraz tkanek miękkich, odmiedniczkowym zapaleniem nerek, zaostrzeniem przewlekłego zapalenia oskrzeli, jak również w pozaszpitalnym zapaleniu płuc, czy w przypadku ciężkiego ropienia okołozębowego z szerzącym się zapaleniem tkanki łącznej.

Działanie:
Lek jest mieszanką amoksycyliny z kwasem klawulanowym unieczynniającym beta-laktamazy. Grupy bakterii, na jakie działa preparat, to przede wszystkim poszczególne tlenowe bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne oraz bakterie beztlenowe. Należy zwrócić uwagę, że występują bakterie oraz drobnoustroje z odpornością nabytą i wrodzoną na związki zawarte w leku.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje czynne, na którąkolwiek z penicylin lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- wystąpienie w przeszłości ciężkiej natychmiastowej reakcji nadwrażliwości na inny lek ß-laktamowy
- wystąpienie w przeszłości żółtaczki lub zaburzeń czynności wątroby spowodowanych przez amoksycylinę lub kwas klawulanowy

Dawkowanie Auglavin zawiesina:
Doustnie. Lek wymaga indywidualnego dostosowania dawki do pacjenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel