CYCLONAMINE roztwór do wstrzykiwania

  • CYCLONAMINE jest preparatem wpływającym na krew i układ krwiotwórczy o właściwościach hamujących krwawienie i uszczelniających naczynia. Stosowany jest m.in. przed różnego rodzaju zabiegami operacyjnymi.
  • CYCLONAMINE roztwór do wstrzykiwania
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
etamsylat (etamsylatum)

Wskazania:
Preparat ma zastosowanie w:
- leczeniu krwotoków okołokomorowych - krwawienia do mózgu w bezpośrednim sąsiedztwie komór mózgu – u niemowląt o małej masie urodzeniowej,
- terapii krwawień naczyniowych, niezależnie od ich umiejscowienia i przyczyny,
- przeciwdziałanie krwawieniom naczyniowym przed, w trakcie i po zabiegach chirurgicznych wymagających ostrożności lub na tkankach bogato unaczynionych w: chirurgii plastycznej lub naprawczej; otolaryngologii; urologii: w krwawieniach z układu moczowego; stomatologii: po ekstrakcji zębów z następowym obfitym krwawieniem; okulistyce: przed zabiegiem przeszczepienia rogówki, usuwania zaćmy i przed operacjami odwarstwienia siatkówki; ginekologii i położnictwie: przed zabiegami i po nich, po porodzie i poronieniu.

Działanie:
Zawarty w preparacie etamsylat jest syntetycznym lekiem przeciwkrwotocznym, który wywiera działanie ochronne na naczynia krwionośne. Poprzez poprawę przylegania płytek i przywróceniu wytrzymałości ścian włośniczek, przyczynia się do skrócenia czasu krwawienia i obniżenia utraty krwi. Działa na pierwszą fazę hemostazy. Etamsylat nie wpływa na fibrynolizę, nie powoduje zwężenia naczyń i nie zmienia plazmatycznych czynników krzepnięcia.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na etamsylat lub którąkolwiek substancję pomocniczą
- ostra porfiria
- astma oskrzelowa

Dawkowanie Cyclonamine roztwór do wstrzykiwań:
Domięśniowo lub dożylnie. Środek podaje lekarz.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel