DISTREPTAZA czopki

  • DISTREPTAZA jest preparatem oddziałującym na krew i układ krwiotwórczy. Poprzez swoje działanie rozpuszcza tkanki martwicze oraz rozpuszcza skrzepy krwi.
  • DISTREPTAZA czopki
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
streptodornaza, streptokinaza (streptodornasum, Streptokinasum)

Wskazania:
Preparat ma zastosowanie w: ropnie okołoodbytnicze i przetoki z rozległym naciekiem zapalnym; ropiejące torbiele okolicy kości guzicznej; przewlekłe zapalenie przydatków; zmiany naciekowe, pooperacyjne; zapalenie błony śluzowej macicy; żylaki odbytu w ostrym i przewlekłym stanie zapalnym.

Działanie:
Preparat posiada w składzie streptokinazę -aktywator plazminogenu, który pod wpływem streptokinazy przechodzi w plazminę odznaczającą się zdolnością rozpuszczania skrzepów krwi. Preparat poprawia dostęp antybiotyków lub chemioterapeutyków do ogniska zapalnego, zmniejsza dolegliwości subiektywne i skraca czas leczenia. Streptodornaza to enzym, który rozpuszcza lepkie masy nukleoprotein, martwych komórek lub ropy, nie wpływając na żywe komórki i ich czynności fizjologiczne.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- preparat nie powinien się stykać z raną świeżo pokrytą strupem lub ze świeżo założonym szwem, ponieważ może to spowodować rozluźnienie szwów i następowe krwawienie z rany
- nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią

Dawkowanie Distreptaza:
Doodbytniczo. Standardowa dawka wynosi 1 czopek 2x na dobę przez 3 dni, a następnie 1 czopek na dobę przez 4 dni lub 1 czopek 2x na dobę przez 2 dni. W stanach ciężkich należy podawać 1 czopek 3x na dobę przez 3 dni, a następnie 1 czopek 2x na dobę przez 3 dni oraz 1 czopek na dobę przez 3 dni. Terapia powinna trwać od 7-10 dni.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel