ECRITEN tabletki powlekane

  • ECRITEN jest preparatem oddziałującym na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Poprzez swoje działanie ułatwia osiągnięcie erekcji oraz zwiększa napływ krwi do prącia. Stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn.
  • ECRITEN tabletki powlekane
Producent: Jelfa
Skład: sildenafil
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
sildenafil (sildenafilum)

Wskazania:
Preparat mający na celu leczenie erekcji – pomaga przedłużyć stan jej trwania i osiągnąć gotowość do odbycia stosunku płciowego. Skuteczność osiągana jest wyłącznie przy równoczesnej stymulacji seksualnej.

Działanie:
Preparat zawiera syldenafil, który jest silnym selektywnym inhibitorem swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), odpowiedzialnej za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Podczas pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zablokowanie aktywności PDE5 przez syldenafil wywołuje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych. Istotnie nasila rozkurczający wpływ tlenku azotu na tę tkankę - nie posiada bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste. Poprzez działanie obwodowe powoduje erekcję. Aby syldenafil mógł wywierać zamierzone działanie farmakologiczne, konieczne jest pobudzenie seksualne.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- przeciwwskazane jest równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. azotynem amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci
- leków przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi zaburzeniami czynności układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
- syldenafil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy też nie, z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- przeciwwskazane jest stosowanie leku u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby, hipotonią (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze mózgu lub zawale serca oraz z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów posiada genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki) - nie określono bezpieczeństwa stosowania syldenafilu u tych pacjentów

Dawkowanie Ecriten:
Doustnie. Lek przyjmować w dawkach 25/50/100 mg na dobę w zależności od potrzeb pacjenta, na ok. 1h przed planowanym stosunkiem. Nie przekraczać 100 mg na dobę.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel