ILARIS proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań

  • ILARIS to preparat mający zastosowanie w terapii okresowych zespołów zależnych od kriopiryny - grupa chorób występujących u pacjentów z defektem genu wytwarzającego białko zwane kriopiryną.
  • ILARIS proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
kanakinumab (canakinumabum)

Wskazania:
- dnawe zapalenie stawów: objawowe leczenie częstych napadów zapalenia stawów w przebiegu dny moczanowej, u których występują przeciwwskazania do stosowania NLPZ i kolchicyny, lub u których wymienione leki nie są tolerowane lub nie zapewniają wystarczającej odpowiedzi na leczenie, oraz u których powtarzalne dawki kortykosteroidów nie są właściwym postępowaniem,
- układowe młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów: leczenie czynnej postaci układowego młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów u pacjentów powyżej 2 lat, u których nie uzyskano odpowiedniej odpowiedzi na wcześniejsze leczenie NLPZ i kortykosteroidami o działaniu układowym. Lek można podawać w monoterapii lub w skojarzeniu z metotreksatem,
- okresowe zespoły zależne od kriopiryny: leczenie okresowych zespołów zależnych od kriopiryn, m.in.: zespołu Muckle-Wellsa; Noworodkowej Zapalnej Choroby Wieloukładowej; Przewlekłego Niemowlęcego Zespołu Neurologiczno-Skórno-Stawowego; ostrej postaci Rodzinnej Zimnej Pokrzywki; Rodzinnej Zimnej Pokrzywki z objawami innymi niż pokrzywkowa wysypka skórna wywołana zimnem.

Działanie:
Preparat zawiera substancję czynną - kanakinumab, która jest przeciwciałem monoklonalnym. Przeciwciało monoklonalne to rodzaj białka, który został „zaprogramowany", aby rozpoznawać charakterystyczną strukturę - zwaną antygenem - występującą na niektórych komórkach w organizmie i łączyć się z nią.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na kanakinumab lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- czynne, ciężkie zakażenia

Dawkowanie Ilaris:
Podskónie. Podawanie oraz dawki leku należy ustalić indywidualnie.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel