INSUMAN RAPID roztwór do wstrzykiwań

  • INSUMAN RAPID to prepartat wpływający na przewód pokarmowy i metabolizm, któy dzięki swoim właściwościom obniża pozim cukru we krwi. Leczeniu cukrzycy wymagającej zastosowania insuliny.
  • INSUMAN RAPID roztwór do wstrzykiwań
Producent: Sanofi Aventis
Kategoria:Cukrzyca
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
insulina ludzka (insulinum humanum)

Wskazania:
Głównym zastosowaniem leku jest leczeniu cukrzycy wymagające podania insuliny. Preparat można stosować również w leczeniu śpiączki cukrzycowej i kwasicy ketonowej, a także u pacjentów z cukrzycą, poddawanych zabiegom chirurgicznym, jeżeli podawany jest we wkładzie.

Działanie:
Środek zawierający insulinę ludzką o szybkim początku i krótkim czasie działania, produkowaną metodą rekombinacji DNA w komórkach E. coli. Insulina zwiększa transport glukozy do komórek i nasila syntezę glikogenu w tkance mięśniowej i wątrobie, poprawia wykorzystanie pirogronianów, zmniejsza glikogenolizę i glikoneogenezę, zwiększa lipogenezę w wątrobie i tkance tłuszczowej, hamuje lipolizę, zwiększa wychwyt aminokwasów i syntezę białek, nasila wychwyt potasu do komórek, obniża stężenie glukozy, wywiera działanie anaboliczne i antykataboliczne.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą

Dawkowanie Insuman Rapid:
Dawkowanie ustalane jest indywidualnie na podstawie stanu klinicznego pacjenta. Ustalając dawkę insuliny należy wziąć pod uwagę dietę, tryb i styl życia pacjenta. Zwyczajowe zapotrzebowanie na insulinę wynosi zwykle 0,5-1 j.m./kg mc./dobę. Lek podaje się poprzez wstrzyknięcie podskórne na ok. 15-20 minut przed planowanym posiłkiem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel