MAXIGRA tabletki powlekane

  • MAXIGRA to preparat oddziałujący na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Poprzez swoje działanie zwiększa napływ krwi do prącia oraz ułatwia osiągnięci erekcji. Preparat stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji.
  • MAXIGRA tabletki powlekane
Producent: Polpharma
Skład: sildenafil
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
sildenafil (sildenafilum)

Wskazania:
Leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn (niezdolność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego).

Działanie:
Preparat zwiera syldenafil, który jest silnym selektywnym inhibitorem swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) odpowiedzialnej za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Powoduje erekcję za sprawą działania obwodowego. Nie posiada bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste, jednak istotnie potęguje rozkurczający wpływ tlenku azotu na tę tkankę. Podczas pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zatrzymanie aktywności PDE5 przez syldenafil wywołuje podniesienie stężenia cGMP w ciałach jamistych. Pobudzenie seksualne jest konieczne, aby syldenafil mógł wywołać erekcję. Syldenafil wywołuje nieznaczne i chwilowe zmniejszenie ciśnienia krwi, w większości przypadków bez istotnego znaczenia klinicznego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- jednoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. azotynem amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci
- syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dusznica bolesna lub ciężka niewydolność serca)
- syldenafil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy też nie, z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- przeciwwskazane jest stosowanie leku u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz u pacjentów z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane zaburzenia fosfodiesterazy siatkówki) - nie określono bezpieczeństwa stosowania syldenafilu u tych pacjentów

Dawkowanie Maxigra:
Doustnie. Standardowa dawka wynosi 50 mg zażywane na ok. 1 h przed planowanym stosunkiem seksualnym. Dawkę można zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od potrzeb pacjenta. Nie należy przekraczać 100 mg na dobę.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel