Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

NEUPRO system transdermalny

  • NEUPRO jest preparatem oddziałującym na ośrodkowy układ nerwowy o działaniu przeciwparkinsonowskim. Stosować w leczeniu objawów choroby Parkinsona w monoterapi lub w skojarzeniu z lewodopą.
  • NEUPRO system transdermalny
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
rotygotyna (rotigotinum)

Wskazania:
Terapia dolegliwości przedmiotowych i podmiotowych we wczesnym okresie idiopatycznej choroby Parkinsona w monoterapii lub w skojarzeniu z lewodopą (przez czas trwania choroby, poprzez jej późne okresy, gdy działanie lewodopy maleje lub staje się niezgodne i pojawiają się wahania efektu terapeutycznego. Dodatkowo dawka 2 mg/24 h jest zalecana w terapii objawowego idiopatycznego zespołu niespokojnych nóg w stopniu średnim do ostrego u dorosłych.

Działanie:
Preparat jest agonistą receptorów dopaminergicznych, nie będący pochodną alkaloidów sporyszu. Korzystne działanie rotygotyny w leczeniu choroby Parkinsona pochodzi z pobudzenia receptorów D3, D2 i D1 skorupy jądra ogoniastego w mózgu. W obszarze receptorów niedopaminergicznych rotygotyna wykazywała antagonistyczne oddziaływanie na receptory alfa2B i agonistyczne na receptory 5HT1A, jednak nie wpływała na receptor 5HT2B. Po naklejeniu plastra zachodzi nieprzerwane uwalnianie rotygotyny z systemu transdermalnego i jej przenikanie przez skórę. Sposób działania działania rotygotyny w leczeniu zespołu niespokojnych nóg nie został do końca zbadany.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na rotygotynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Badanie metodą rezonansu magnetycznego lub kardiowersja

Dawkowanie Neupro:
Zaleca się dostosowanie indywidualnej dawki w zależności od choroby oraz potrzeb pacjenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel