PANTOPRAZOLE BLUEFISH tabletki dojelitowe

  • PANTOPRAZOLE BLUEFISH jest preparatem wpływającym na przewód pokarmowy i metabolizm o działaniu dzięki któremu hamuj wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Stosowany jest w leczeniu i zapobieganiu chorobie refluksowej i wrzodów w przewodzie pokarmowym.
  • PANTOPRAZOLE BLUEFISH tabletki dojelitowe
Producent: Bluefish
Skład: pantoprazol
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
pantaprazol (pantaprazolum)

Wskazania:
- tabletki 20 mg. Przeciwdziałanie owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy spowodowanym przez NLPZ u pacjentów z grupy zwiększonego ryzyka, u których konieczne jest długotrwałe leczenie NLPZ. Leczenie łagodnej postaci choroby refluksowej i związanych z nią objawów (zgaga, zarzucanie treści żołądkowej, ból podczas przełykania). Długotrwałe leczenie i zapobieganie nawrotom refluksowego zapalenia przełyku,
- tabletki 40 mg. Zmniejszanie objawów i krótkookresowe leczenie chorób przewodu pokarmowego wymagających obniżenia wytwarzania kwasu solnego, tj.: zespół Zollingera-Ellisona i inne stany chorobowe związane z nadmiernym wydzielaniem kwasu solnego; choroba wrzodowa dwunastnicy; choroba wrzodowa żołądka; umiarkowane i ciężkie refluksowe zapalenie przełyku; eradykacja Helicobacter pylori w skojarzeniu z antybiotykiem u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy.

Działanie:
Preparat zawiera środek hamujący wytwarzanie kwasu solnego w komórkach okładzinowych żołądka na skutek selektywnego blokowania aktywności H+/K+-ATP-azy (tzw. pompy protonowej). Zmniejsza kwaśność treści żołądkowej oraz wtórnie, w sposób odwracalny, zwiększa wydzielanie gastryny w stopniu proporcjonalnym do zmniejszenia kwaśności. Właściwości preparatu zależne są od dawki i prowadzą do zablokowania zarówno wydzielania podstawowego, jak i wydzielania stymulowanego (niezależnie od rodzaju bodźca pobudzającego).

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Jednoczesne podawanie z atazanawirem

Dawkowanie Pantoprazole Bluefish:
Dawkę należy ustalić indywidualnie. Wynosi ona zazwyczaj 20 mg lub 40 mg na dobę.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel