PROLASTIN roztwór do infuzji

  • Prolastin jest preparatem oddziałującym na układ oddechowy i stosowany jest z niedoborem inhibitora alfa-1-proteinazy. Podawany w leczeniu rozedmy płuc oraz innych chorób układu oddechowego.
  • PROLASTIN roztwór do infuzji
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
inhibitor ludzki alfa-1-proteinazy (alfa-1-Proteinasi inhibitor humanus)

Wskazania:
- leczenie skojarzone u pacjentów z niedoborem inhibitora alfa-1-proteinazy i obturacją dróg oddechowych o średnim nasileniu oraz w celu klinicznej oceny stanu pacjenta.

Działanie:
Preparat to inhibitor alfa-1-proteinazy, który jest jednym z enzymów hamujących aktywność elastazy granulocytów obojętnochłonnych. Inhibitor alfa-1-proteinazy ma masę cząsteczkową 51kDa i zalicza się do klasy osoczowych inhibitorów proteaz. Obecnie przyjęte jest, że w patogenezie rozedmy spowodowanej brakiem inhibitora alfa-1-proteinazy rolę odgrywa przewlekła dysproporcja pomiędzy aktywnością elastazy a aktywnością inhibitora alfa-1-proteinazy. Elastaza, syntetyzowana przez komórki prozapalne w dolnych drogach oddechowych, ma zdolność nieszczenia tkanki włóknistej. Jednym z podstawowych inhibitorów elastazy jest inhibitor alfa-1-proteinazy, którego brakuje we wrodzonym niedoborze inhibitora alfa-1-proteinazy.

Przeciwwskazania:
- izolowany niedobór IgA, gdy stwierdzono przeciwciała przeciw IgA, ponieważ może to doprowadzić do reakcji alergicznej włącznie ze wstrząsem anafilaktycznym
- nadwrażliwość na inhibitor alfa-1-proteinazy lub którąkolwiek z substancji pomocniczych
- okres karmienia piersią
- w ciąży stosować wyłącznie w sytuacjach bezwzględnej konieczności

Dawkowanie Prolastin:
Preparat przystosowany dla dorosłych pacjentów. Dawkowanie ustalane jest indywidualnie według potrzeb pacjenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel