SERESTILL krople doustne

  • Serestill jest preparatem oddziałującym na ośrodkowy układ nerwowy o działaniu przeciwdepresyjnym. Znalazł zastosowanie w leczeniu depresji oraz różnego rodzaju stanów lękowych.
  • SERESTILL krople doustne
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
paroksetyna (paroxetinum)

Wskazania:
Leczenie deprsji oraz stanów lekowych u pacjentów dorosłych.

Działanie:
Preparat o właściwościach przeciwdepresyjnych, zawierający paroksetynę, która jest silnie i wybiórczo działającym inhibitorem wychwytu zwrotnego 5-hydroksytryptaminy. Przypuszcza się, że przeciwdepresyjne działanie paroksetyny oraz skuteczność w leczeniu zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego, fobii społecznej, zespołu leku uogólnionego, zespołu stresu pourazowego oraz lęku napadowego jest wynikiem wybiórczego blokowania wychwytu zwrotnego serotoniny w neuronach mózgowych. Paroksetyna wykazuje niewielkie pokrewieństwo do receptorów muskarynowych. Badania in vitro wykazały, że w odróżnieniu od trójpierściwniowych przeciwdepresyjnych produktów leczniczych, paroksetyna ma niewielkie pokrewieństwo do receptorów: andreganicznych alfa1, alfa2 i beta, dopaminergicznych (D2), serotoninergicznych 5-HT1, 5-HT2 i histaminergicznych (H1).

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na paroteksynę lub którykolwiek z pozostałych składników preparatu
- gdy pacjent przyjmuje leki nazywane inhibitorami MAO lub przyjmował je w dowolnym momencie w ciągu ostatnich dwóch tygodni
- przyjmowanie tiorydazyny
- przyjmowanie piomozydemu
- jeśli u pacjenta występowały w przeszłości reakcje alergiczne na paroteksynę lub na którykolwiek z pozostałych składników preparatu

Dawkowanie Serestill:
Doustnie. Dawkowanie należy ustalić indywidualnie w zależności od stanu pacjenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel