SILFELDREM tabletki powlekane

  • Silfeldrem jest preparatem wpływającym na układ moczowo-płciowy o właściwościach ułatwiających osiągnięcie erekcji oraz zwiększających napływ krwi do prącia. Znalazł zastosowanie w leczeniu zaburzeń wzwodu.
  • SILFELDREM tabletki powlekane
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
sildenafil (sildenafilum)

Wskazania:
Stosować w przypadkach zaburzeń erekcji u mężczyzn, gdy dochodzi do niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Działanie:
W preparacie znajduje się syldenafil - silny selektywny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Znacznie nasila rozkurczający wpływ tlenku azotu na tę tkankę ale nie wykazuje bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste, natomiast. Poprzez swoje działanie obwodowe wywołuje rekcję. Podczas pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zatrzymanie aktywności PDE5 przez syldenafil powoduje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych. Pobudzenie seksualne jest niezbędne, aby syldenafil mógł wywierać zamierzone działanie farmakologiczne.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- przeciwwskazane jest równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. azotynem amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci
- leków przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u pacjentów, u których aktywność seksualna nie jest zalecana (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dusznica bolesna lub ciężka niewydolność serca)
- syldenafil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy też nie, z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- przeciwwskazane jest stosowanie leku u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby, niedociśnieniem tętniczym krwi (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze mózgu lub zawale serca oraz u pacjentów z dziedzicznymi chorobami zwyrodnieniowymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane zaburzenia fosfodiesterazy siatkówki) - nie określono bezpieczeństwa stosowania syldenafilu u tych pacjentów

Dawkowanie:
Doustnie. Tabletkę należy przyjąć na ok. 1 h przed planowanym stosunkiem płciowym. Nie przyjmować więcej niż 100 mg (2 tabletki) w ciągu doby.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel