Polecane produkty
Działanie:
LOVI Kubek 360 Junior czerwony z uchwytami to produkt sprzedawany w komplecie z kapslem, nakrętką 360°, pojemnikiem i uchwytami. Picie z tego kubka bardzo przypomina picie ze szklanki. Wspomaga przejście od ssania płynu z kubka treningowego/kubka niekapka do picia z otwartego kubka. System uszczelniania jest niezwykle łatwy do umycia. Pozwala dziecku pić bez rozlewania. Jednak, aby kontrolowało ono swoje ruchy i przygotowywało się do picia z otwartego kubka, celowo kubek nie jest niekapkiem (co oznacza, że silniejsze wstrząsanie nim powoduje wydobywanie się kropli płynu). Wyposażony jest w profilowane, antypoślizgowe uchwyty, które doskonale dopasowane są do małych rączek. Dzięki gumowanej antypoślizgowej powłoce palce dziecka nie ślizgają się. LOVI Kubek 360 Junior czerwony z uchwytami posiada skuteczną ochronę antybakteryjną SteriTouch przyczyniającą się do wyraźnego zmniejszenia liczby bakterii.
Wskazania:
Produkt polecany jest dzieciom powyżej 12 miesiąca życia w celu przygotowania ich do picia ze szklanki lub otwartego kubka.
Sposób użycia:
Stosować zgodnie z zaleceniami producenta załączonymi do produktu. Przed pierwszym użyciem należy kubek dokładnie umyć (najlepiej wyparzyć).