Levetiracetam Bluefish tabletki

  • Lek o działaniu przeciwpadaczkowym Levetiracetam Bluefish zawierający lewetyracetam. Jest to produkt leczniczy podawany w leczeniu napadów częściowych lub częściowych wtórnie uogólnionych.
  • Levetiracetam Bluefish tabletki
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
lewetyracetam (levetiracetamum)

Wskazania:
Produkt leczniczy Levetiracetam Bluefish jest preparatem wskazanym jako monoterapia w leczeniu napadów częściowych lub częściowych wtórnie uogólnionych u dorosłych oraz u młodzieży powyżej 16. roku życia z nowo rozpoznaną padaczką. Wskazany jest także jako terapia wspomagająca: w leczeniu napadów częściowych lub częściowych wtórnie uogólnionych zarówno u dorosłych, młodzieży, jak i u dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia z padaczką; w leczeniu napadów mioklonicznych u dorosłych oraz u młodzieży powyżej 12. roku życia z młodzieńczą padaczką miokloniczną; w leczeniu napadów toniczno-klonicznych pierwotnie uogólnionych u dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia z idiopatyczną padaczką uogólnioną.

Działanie:
Lek Levetiracetam Bluefish zawiera substancję czynną – lewetyracetam, który jest pochodną pirolidonu. Według dostępnych danych mechanizm działania lewetyracetamu jest inny niż pozostałych dostępnych leków przeciwpadaczkowych, nie powoduje zmian podstawowych właściwości komórki ani prawidłowych procesów neurotransmisji.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną, inne związki pochodne pirolidonów, inne substancje pomocnicze zawarte w leku

Dawkowanie Levetiracetam Bluefish:
Przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Tabletki zażywać z posiłkiem lub bez posiłku, popijając niewielką ilością wody. Dobową dawkę przyjmować w dwóch równych dawkach. Monoterapia: dorośli, młodzież powyżej 16. roku życia – początkowa, zalecana dawka terapeutyczna – 500mg dwa razy na dobę, może być osiągnięta po dwóch tygodniach przyjmowania dawki 250mg dwa razy na dobę. Dobową dawkę można stopniowo zwiększać o 250mg dwa razy na dobę co dwa tygodnie, w zależności od odpowiedzi klinicznej. Dawka maksymalna – 1500mg dwa razy na dobę. Terapia wspomagająca: dorośli i młodzież powyżej 12. roku życia (o masie ciała od 50kg) – dawka terapeutyczna początkowa – 500mg dwa razy na dobę. Dawkę dobową można zwiększyć do 1500mg dwa razy na dobę (zależnie od odpowiedzi klinicznej), przy czym dawkę dobową można modyfikować o 500mg dwa razy na dobę, co 2-4 tygodnie. Dzieci i niemowlęta: dawkowanie ustala lekarz.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel