NUROFEN Forte 400mg x 48 tabletek

  • Nurofen Forte to zdwojona siła działania w jednej tabletce. 400mg ibuprofenu to dawka, która pomoże Ci szybki i skutecznie pozbyć się dokuczliwego bólu np. bólu głowy, mięśni i stawów, a także bólu towarzyszącego miesiączce.
  • NUROFEN Forte 400mg x 48 tabletek
Kod produktu: 828
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
31,56 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu.

Działanie:
Nurofen Forte to silna dawka substancji o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwzapalnym. Lek ten przynosi szybki i naprawdę skutecznie ukojenie bólu towarzyszącego grypie i przeziębieniu (bóle stawów i mięśni) oraz w bólu o podłożu nerwowym i w bolesnym miesiączkowaniu. Nurofen Forte zawiera najsilniejszą dostępna na rynku bez recepty dawkę ibuprofenu 400mg w jednej tabletce.

Zastosowanie:
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, np. migrena; bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie). Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Przeciwwskazania:
Leku Nurofen Forte nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością (uczuleniem) na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości reakcje nadwrażliwości (np. pokrzywka, nieżyt błony śluzowej nosa, obrzęk naczynioruchowy lub astma oskrzelowa), z czynnym lub występującym w przeszłości nawracającym wrzodem trawiennym/krwawieniem (dwa lub więcej wyraźne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia), z perforacją lub krwawieniem z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związanymi z wcześniejszym leczeniem NLPZ, z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, w ostatnim trymestrze ciąży, ze skazą krwotoczną.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej dawki do spożycia. Tabletki należy popić płynem.
Nie stosować więcej niż 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby.
W przypadku niewydolności wątroby lub nerek, dawki należy ustalić indywidualnie.

 

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel