Test ALLERGY-Check x 1 sztuka

  • Rodzaj testu płytkowego do wykrywania podwyższonego stężenia przeciwciał IgE w krwi – Test ALLERGY-Check. Test stanowi element wstępnej diagnostyki alergii, dodatkowo będzie pomocny przy wykrywaniu zakażeń pasożytniczych.
  • Test  ALLERGY-Check x 1 sztuka
Producent: LabHome
Kod produktu: 32079
42,05 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie:
Płytka testowa (1szt.), plastikowa pipeta (1szt.), saszetka z pochłaniaczem wilgoci (1szt.), butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu (1szt.), sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi (1szt.).

Działanie:
Osoby podejrzewające u siebie alergię, mogą w warunkach domowych sprawdzić wstępnie swoje przypuszczenia, stosując Test ALLERGY-Check! Jest to profesjonalny test o wysokim współczynniku dokładności i wiarygodności. Choć test służy do ogólnej diagnostyki alergii w warunkach domowych, to z powodzeniem może być stosowany w szybkiej diagnostyce szpitalnej bądź laboratoryjnej. Badanie z użyciem testu pomaga wykryć podwyższone stężenie przeciwciał w klasie IgE w próbce krwi. Stwierdzenie wyższego poziomu przeciwciał powinno stanowić wstęp do dalszych badań i diagnostyki pod kątem znalezienia konkretnego alergenu. Test sprawdzi się również jako pomoc w chorobach pasożytniczych, gdyż podwyższony poziom IgE może pojawiać się także przy zakażeniach powodowanych pasożytami.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test ALLERGY-Check rekomendowany do stosowania w ramach wstępnej diagnostyki alergii, a także pomocniczo w chorobach pasożytniczych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Test jednorazowego użytku.

Sposób użycia:
Przed zastosowaniem dokładnie przeczytaj instrukcję użytkowania produktu. Umyj ręce, wyjmij wszystkie elementy z opakowania. Zdezynfekuj palec, przy pomocy nakłuwacz nakłuj opuszkę, napełnij pipetkę krwią (aż do zaznaczonego na niej miejsca). Całą zawartość wyciśnij w odpowiednim miejscu na płytce testowej. Odczekaj 10 minut i odczytaj wynik.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel