Test SYPH-Check-1 na kiłę (Syfilis) x 1 sztuka

  • Kiła może długo nie dawać objawów, powoli uszkadzając ważne organy. Test SYPH-Check-1 na kiłę (Syfilis) to profesjonalny, płytkowy test do wykrywania bakterii Treponema pallidum. Służy do detekcji infekcji świeżych i dawnych, w tym utajonych.
  • Test SYPH-Check-1 na kiłę (Syfilis) x 1 sztuka
Producent: LabHome
Kod produktu: 32081
47,21 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

W zestawie:
Profesjonalny nakłuwacz (1szt.), płytka testowa (1szt.), pipeta (1szt.), specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi (1szt.), saszetka pochłaniająca wilgoć (1szt.).

Działanie:
Test SYPH-Check-1 na kiłę (Syfilis) na obecność bakterii wywołujących kiłę – Treponema pallidum. Syfilis to jedna z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową, która w zależności od stopnia zaawansowania daje różne objawy. Kiła jest także niebezpieczna dla płodu, gdyż prowadzi do poważnych wad rozwojowych, a w czasie porodu może zostać przekazana dziecku (kiła wrodzona). Płytkowy test SYPH-Check-1 na kiłę cechuje się wyższą dokładnością, czułością i swoistością niż laboratoryjne badania odczynów nieswoistych (VDRL, USR), dlatego doskonale sprawdza się nie tylko do badań w warunkach domowych, ale i szpitalnych i laboratoryjnych. Badanie polega na wykryciu przeciwciał typowych dla różnych stadiów rozwoju choroby (infekcja początkowa, po kilku tygodniach od zakażenia, infekcja w fazie utajenia nawet po kilku latach). Wykonanie testu jest bardzo łatwe, nie wymaga szczególnych umiejętności i trwa jedynie 10 minut.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test SYPH-Check-1 na kiłę (Syfilis) przeznaczony do wykrywania bakterii Treponema pallidum, odpowiedzialnych za rozwój syfilisu. Test dedykowany osobom aktywnym seksualnie, często zmieniającym partnerów oraz osobom chcącym się upewnić, że nie są zarażone kiłą. Test wskazany także dla kobiet w ciąży w celu wykluczenia zakażenia kiłą, która powoduje ryzyko powstania wad rozwojowych u płodu oraz wystąpienia tzw. kiły wrodzonej u noworodka.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Test jednorazowego użytku.

Sposób użycia:
Zaleca się przed użyciem dokładnie przeczytać instrukcję wykonania testu, która znajduje się na ulotce informacyjnej. Umyć ręce, nakłuć opuszkę palca, pobrać krew za pomocą pipety i umieścić ją na płytce testu. Dodać odpowiednią ilość diluentu. Odczekać 10 minut, a następnie odczytać wynik badania. Aby uzyskać wiarygodny wynik, należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel