Tadaxin tabletki powlekane

  • Tabletki powlekane Tadaxin to produkt leczniczy zawierający jako substancję czynną tadalafil. Tadalafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) stosowanym przede wszystkim w zaburzeniach erekcji u dorosłych mężczyzn.
  • Tadaxin tabletki powlekane
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
tadalafil (tadalafilum)

Wskazania:
Lek do stosowania u dorosłych mężczyzn. Wskazany do stosowania w zaburzeniach erekcji oraz w objawowym leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Działanie:
Jako selektywny, odwracalny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) tadalafil jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji. Ułatwia on osiągnięcie wzwodu (pod warunkiem stymulacji seksualnej) między innymi przez to, że umożliwia napływ krwi do członka. Produkt leczniczy Tadaxin można także stosować w łagodzeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancje pomocniczą
- równoczesne przyjmowanie organicznych azotanów
- choroby serca, w przebiegu których nie jest wskazana aktywność seksualna
- niestabilna dławica piersiowa bądź bóle dławicowe podczas stosunków płciowych
- przebyty w ostatnich 6 miesiącach udar
- przebyty w ciągu ostatnich 90 dni zawał serca
- przebyta w ciągu ostatnich 6 miesięcy niewydolność serca przynajmniej 2 stopnia według klasyfikacji NYHA
- niekontrolowana arytmia, niedociśnienie (<90/50mmHg), niekontrolowane nadciśnienie tętnicze
- równoczesne przyjmowanie leków pobudzających cyklazę guanylową (np. riocyguat)
- utrata wzroku w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego bez względu, czy miało związek, bądź nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5

Dawkowanie:
Przyjmować według zaleceń lekarza. Zalecana dawka do stosowania w zaburzeniach erekcji u dorosłych mężczyzn wynosi 10mg. Należy ją stosować przed planowaną aktywnością seksualną (około 30 minut). W przypadku braku satysfakcjonującego rezultatu dawkę można zwiększyć do 20mg. Lek można przyjmować maksymalnie raz na dobę. Nie jest zalecane codzienne, stałe przyjmowanie leku. Jeśli pacjent przewiduje, że lek będzie stosował częściej, czyli przynajmniej dwa razy w tygodniu, to zaleca się stosować mniejszą dawkę raz na dobę, zgodnie z wyborem pacjenta oraz oceną lekarza. Zaleca się wówczas stosować 5mg raz na dobę (stosować o zbliżonej godzinie), a w zależności od tolerancji pacjenta dawkę można zmniejszyć nawet do 2,5mg raz na dobę. Zalecana dawka do stosowania w łagodnym rozroście gruczołu krokowego u dorosłych mężczyzn wynosi 5mg (stosować o zbliżonej godzinie, w trakcie jedzenia lub między posiłkami). Jeśli lek stosowany jest zarówno w leczeniu zaburzeń erekcji, jak i w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, wówczas zaleca się stosować 5mg o tej samej porze każdego dnia.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel