Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Paramax Comp 500mg x 20 tabletek

  • Produkt leczniczy Paramax Comp 500mg zawiera połączenie dwóch substancji czynnych – paracetamolu oraz kofeiny. Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Można go stosować u osób dorosłych oraz u dzieci powyżej 12. roku życia.
Paramax Comp 500mg x 20 tabletek
Producent: Vitabalans
Kod produktu: 35058
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
8,58 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Paramax Comp 500mg:

Substancja czynna: paracetamol, kofeina. Jedna tabletka zawiera 500mg paracetamolu i 65mg kofeiny oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, powidon 29-32, kwas stearynowy i magnezu stearynian.

Działanie Paramax Comp 500mg:

Lek o działaniu przeciwbólowym i obniżającym gorączkę. Produkt leczniczy Paramax Comp 500mg zawiera paracetamol (500mg) oraz kofeinę (65mg). Za działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe odpowiada paracetamol. Natomiast kofeina zwiększa jego działanie przeciwbólowe.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Paramax Comp 500mg wskazany do stosowania w objawowym leczeniu bólu (łagodne lub umiarkowane nasilenie) np. – bólu zębów, bólu głowy, bólów menstruacyjnych, a także gorączki.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Leku nie należy stosować równocześnie z alkoholem. Lek zawiera kofeinę, dlatego u osób spożywających duże ilości kawy lub herbaty może wystąpić uczucie napięcia lub rozdrażnienia. Stosowanie leku w okresie ciąży i laktacji należy najpierw omówić z lekarzem.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu leczniczego. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować w przypadku ciężkiej niewydolności komórek wątroby (> 9 punktów w skali Childa-Pugha).

Działania niepożądane:
Podczas przyjmowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli pojawią się następujące objawy należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem: objawy infekcji (np. gorączka, poważne pogorszenie ogólnego stanu lub gorączka z objawami miejscowej infekcji – owrzodzenie gardła/jamy ustnej lub zaburzenia układu moczowego). Działania niepożądane: często – nudności, bezsenność, niepokój, przyspieszony rytm serca; rzadko – reakcje nadwrażliwości (w tym wysypka); bardzo rzadko – zaburzone działanie krwiotwórcze – trombocytopenia, agranulocytoza, wstrząs anafilaktyczny, obrzęk naczynioruchowy, ciężkie reakcje skórne.

Dawkowanie tabletek Paramax Comp 500mg:

Lek stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazówkami na ulotce. Dzieci powyżej 12. roku życia, dorośli: zazwyczaj stosuje się1-2 tabletki 1-3 razy na dobę. Dawkę jednorazową można powtarzać nie częściej niż co 6 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 tabletek. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli objawy nie ustępują po 3 dniach przyjmowania leku.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel