MateRegen Żel na zrosty 5ml

  • Produkt rekomendowany do stosowania w przypadku kobiet po operacjach wewnątrzmacicznych. Żel na zrosty MateRegen tworzy unikalną barierę, która podczas procesu gojenia zapobiega lub zmniejsza ryzyko utworzenia się zrostów.
  • MateRegen Żel na zrosty 5ml
Kod produktu: 35230
Przechowywanie: temperatura pokojowa
368,94 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład MateRegen Żel na zrosty:

Na-hyaluronate usieciowany (usieciowiony kwas hialuronowy) wodorofosforan disodowy i diwodorofosforan sodu, sól fizjologiczna, woda.

Działanie MateRegen Żel na zrosty:

Żel absorbowalny, przeciwadhezyjny zawierający kwas hialuronowy. Żel na zrosty MateRegen zawiera usieciowane cząsteczki hialuronianu pochodzenia nieodzwierzęcego. Produkt ma unikalną strukturę, która ulega kontrolowanej degradacji, jest w pełni organiczny, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Żel cechuje się optymalną lepkością. Żel na zrosty MateRegen wypełnia wnęki wewnątrzmaciczne po zabiegu chirurgicznym, co umożliwia oddzielenie operowanych powierzchni w trakcie procesu gojenia. Produkt wchłania się maksymalnie w ciągu 30 dni, zwykle w ciągu 7-14 dni.

Zastosowanie:

MateRegen Żel na zrosty przeznaczony do stosowania po zabiegach i operacjach wewnątrzmacicznych w celu przeciwdziałania lub zmniejszenia ryzyka tworzenia się zrostów.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie przechowywać w lodówce, nie zamrażać.

W zestawie:
Strzykawka z żelem MateRegen 5ml, instrukcja obsługi oraz kaniula, która ułatwia aplikację żelu.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu (kwas hialuronowy i jego pochodne). Nie stosować przy infekcjach i zanieczyszczeniach w operowanym miejscu.

Sposób użycia Żelu na zrosty MateRegen:

Korzystając z normalnych technik aseptycznych, należy wprowadzić strzykawkę do pola operacyjnego. Po zdjęciu nasadki ochronnej podłączyć strzykawkę do kompatybilnej kaniuli (np. cewnik 18G lub większy). Po zabiegu histeroskopowym lub innych zabiegach wewnątrzmacicznych: kaniulę umieścić na dnie jamy macicy, następnie wprowadzić odpowiednią ilość żelu (wypełnić całą jamę macicy), naciskając powoli tłok strzykawki. Nie przemywać jamy macicy po wprowadzeniu żelu, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel