Ginkoflav Med 80mg x 60 kapsułek

  • Lek z wyciągiem z liści miłorzębu japońskiego. Produkt leczniczy Ginkoflav Med 80mg wskazany jest do stosowania dla osób dorosłych, a szczególnie dla osób starszych. Miłorząb japoński m.in. poprawia funkcje poznawcze u osób w podeszłym wieku.
  • Ginkoflav Med 80mg x 60 kapsułek
Kod produktu: 36473
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
34,69 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład Ginkoflav Med 80mg:

Substancja czynna: wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Każda kapsułka zawiera 80mg suchego wyciągu kwantyfikowanego z liści miłorzębu japońskiego Ginkgo biloba L., folium (35-67:1), odpowiadającego: 17,6-21,6mg flawonoidów w przeliczeniu na glikozydy flawonowe; 2,2-2,7mg ginkgolidów A, B i C; 2,1-2,6mg bilobalidu. Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: aceton 65% (v/v) oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, otoczka kapsułki (żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), woda oczyszczona).

Działanie Ginkoflav Med 80mg:

Lek stosowany pomocniczo w łagodnym otępieniu przyczynia się do poprawy jakości życia, zaś w przypadku związanego z wiekiem osłabienia pamięci i sprawności umysłowej pozwala poprawić funkcje poznawcze. Produkt leczniczy Ginkoflav Med 80mg zawiera wysokiej jakości suchy wyciąg kwantyfikowany z liści miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński jest źródłem glikozydów flawonowych, ginkgolidów oraz bilobalidu. Te substancje aktywne działają rozszerzająco na naczynia krwionośne, co przyczynia się do poprawy przepływu krwi w mózgu oraz zmniejszenia agregacji płytek krwi.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Ginkoflav Med 80mg wskazany do stosowania celem poprawy funkcji poznawczych u osób starszych (przede wszystkim w przypadku osłabienia sprawności umysłowej i pamięci, do którego dochodzi wraz z wiekiem), a także pomocniczo celem poprawy jakości życia przy łagodnym otępieniu. Lek dla osób dorosłych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie jest zalecane przyjmowanie leku z alkoholem. Ze względu na możliwość interakcji z niektórymi lekami należy skonsultować z lekarzem możliwość zastosowania preparatu, jeśli przyjmowane są inne leki, a ponadto w przypadku problemów z krzepnięciem krwi. Zaleca się przerwać stosowanie leku na 3-4 dni przed planowanym zabiegiem chirurgicznym.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować poniżej 18. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane:
Podczas stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Bardzo rzadko: bóle głowy; często: zawroty głowy, wymioty, nudności, bóle brzucha, biegunka; częstość nieznana: krwawienia w obrębie nosa, układu pokarmowego, oka, krwawienia środczaszkowe, reakcje nadwrażliwości takie jak rumień, obrzęk, świąd, wysypka, wstrząs anafilaktyczny.

Dawkowanie kapsułek Ginkoflav Med 80mg:

Należy stosować zgodnie z zaleceniami na ulotce lub według wskazań lekarza. Dorośli, osoby w podeszłym wieku: stosować po jednej kapsułce trzy razy na dobę. Kapsułkę popić płynem. Można stosować niezależnie od posiłków. Zaleca się prowadzić kurację minimum przez 8 tygodni. W przypadku, gdy po 3 miesiącach nie nastąpiła poprawa lub doszło do pogorszenia objawów, należy skonsultować się z lekarzem w celu podjęcia decyzji o kontynuacji lub przerwaniu dalszego przyjmowania leku.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel