SEPTOskin aerozol 100ml

  • Wysoka zawartość alkoholu (70%) zapewnia skuteczne działanie biobójcze aerozolu SEPTOskin. Jest to preparat, który sprawdza się w higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry rąk oraz dezynfekcji powierzchni, które nie mają kontaktu z żywnością.
  • SEPTOskin aerozol 100ml
Producent: Verco
Kod produktu: 38274
Przechowywanie: temperatura pokojowa
22,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład SEPTOskin aerozol:

Substancje czynne: etanol 70g/100g, substancje pomocnicze: gliceryna.

Działanie SEPTOskin aerozol:

Preparat przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, jak również do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, które nie mają kontaktu z żywnością. SEPTOskin aerozol zawiera 70% etanolu oraz glicerynę. Alkohol zapewnia potrójne działanie biobójcze – wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Gliceryna działa pielęgnująco i nawilżająco, nie zostawia tłustej warstwy.

Zastosowanie:
SEPTOskin aerozol przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji dłoni, jak również do dezynfekcji powierzchni, które nie mają kontaktu z żywnością.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi, oczami. Rekomendowany skład wg światowych i europejskich wytycznych WHO, CDC, ECDC. Produkt skrajnie łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem. Przechowywać z dala od ognia, źródeł iskrzenia i zapłonu, gorących powierzchni, wysokich temperatur i źródeł ciepła. Nie palić. Nie rozpylać nad ogniem. Nie przekłuwać i nie spalać (nawet po zużyciu). Produkt działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się preparatu do oczu należy dokładnie przepłukać je wodą. Zdjąć soczewki, jeśli jest taka możliwość. Jeśli podrażnienie się utrzymuje, skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę.

Sposób użycia aerozolu SEPTOskin:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dezynfekcja higieniczna: na suchą skórę nanieść odpowiednią ilość produktu do pokrycia całej powierzchni dłoni. Przez 30 sekund wcierać preparat w skórę. Nie spłukiwać. Dezynfekcja chirurgiczna: na suchą skórę nanieść odpowiednią ilość produktu do pokrycia całej powierzchni dłoni. Przez około 3 minuty wcierać preparat w skórę. Czynność powtórzyć. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Nie spłukiwać. Dezynfekcja powierzchni: z odległości około 20cm spryskać powierzchnię w taki sposób, aby całkowicie ją pokryć. Odczekać 60 sekund, następnie wytrzeć do sucha.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel