Test Owulacyjny LH x 5 sztuk w opakowaniu

  • Test Owulacyjny LH to wyrób medyczny do samokontroli przeznaczony do wyznaczania dni płodnych (wykrywa podwyższone stężenie hormonu LH). Wykonywanie takich testów jest w szczególności rekomendowane dla kobiet, które starają się o dziecko.
  • Test Owulacyjny LH x 5 sztuk w opakowaniu
Producent: Hydrex
Kod produktu: 39403
Przechowywanie: temperatura pokojowa
17,09 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Owulacyjny LH:

Foliowe szczelnie zamknięte kopertki z jednym testem paskowym i środkiem pochłaniającym wilgoć – 5szt.; instrukcja używania wyrobu.

Działanie Test Owulacyjny LH:

Szybki test diagnostyczny do samokontroli służy do wykrywania hormonu LH w próbce moczu, wykrywa stężenie LH na poziomie 30mlU/ml. Test Owulacyjny LH jest bardzo prosty do wykonania, wystarczy zebrać próbkę moczu do pojemniczka i włożyć do niego pasek testowy. Wykrycie wzrostu hormonu LH oznacza, że w ciągu 24-36 godzin nastąpi owulacja. Wyznaczanie dni płodnych jest pomocne dla par, które starają się o dziecko.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Owulacyjny LH przeznaczony do wyznaczania dni płodnych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Na wynik testu może mieć wpływ stosowania antykoncepcji hormonalnej, ciąża, karmienie piersią. Badania zaleca się wykonywać mniej więcej o tej samej porze, aby uzyskać bardziej wiarygodne wyniki. Około dwie godziny przed wykonaniem testu zaleca się ograniczyć przyjmowanie płynów. Test przechowywany w temperaturze około 2-8st. C należy przed badaniem ogrzać przez 30 minut w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia Testu Owulacyjnego LH:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Przed rozpoczęciem testu należy przygotować sobie pojemnik na mocz, ręcznik papierowy i zegarek. Kopertkę z paskiem testowym należy otworzyć bezpośrednio przed rozpoczęciem badania. Pasek ostrożnie wyjąć z opakowania, trzymając go za jego górną część. Nie należy dotykać pozostałej części testu. Mocz zebrać do czystego, suchego pojemniczka. Nie należy przeprowadzać testu z pierwszego porannego moczu. Pasek testowy zanurzyć w próbce moczu, należy go zanurzyć do wyznaczonej na nim linii MAX. Odczekać 10-15 sekund, pasek testowy wyjąć i położyć na poziomej powierzchni. Wynik można odczytać po upływie 5 minut (wynik odczytany po czasie dłuższym niż 8 minut może być zafałszowany). Interpretacja wyniku: wynik pozytywny (dwa wyraźne prążki – w strefie testowej i kontrolnej) oznacza, że najprawdopodobniej w ciągu 24-36 godzin rozpocznie się owulacja. Po zakończeniu testu wszystkie elementy należy wyrzucić do kosza na śmieci.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Test Owulacyjny LH x 5 sztuk w opakowaniu

2021-09-10

Test owulacyjny - jaki wybrać?

Test owulacyjny - jaki wybrać?
Testy owulacyjne, nazywane również testami płodności mogą okazać się niezwykle przydatne dla par starających się o upragnioną ciążę. W związku z tym, iż cykle kobiece są nieregularne bardzo trudno samodzielnie określić dzień jajeczkowania, czyli dzień, w którym prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest największe. Jak dokładnie działa test owulacyjny, jak go wykonać i jak interpretować wyniki?
pixel