SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy x 1 sztuka

  • Łatwy i szybki w wykonaniu, a co najważniejsze – wiarygodny! Wyrób medyczny SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy pozwala na jakościowe wykrywanie antygenu koronawirusa SARS-CoV-2 (z próbki pobranej z nosa) i to już w 15 minut! Do wykonania w domu.
  • SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy x 1 sztuka
  • SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy x 1 sztuka
  • SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 39919
31,82 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy:

Saszetka z testem kasetkowym – 1szt., bufor ekstrakcyjny (probówka – 0,3ml) – 1szt., końcówka zakraplająca – 1szt., wymazówka – 1szt., instrukcja obsługi.

Działanie SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy:

Domowy test służący do wykrywania antygenu koronawirusa! Wyrób medyczny SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy to jakościowy test kasetkowy, który przeprowadza się samodzielnie z próbki pobranej z wymazu nosa. Wykonanie badania jest proste, wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w opakowaniu. Wynik testu jest wiarygodny, można go uzyskać już w 15 minut. Produkt jest przeznaczony do stosowania w diagnostyce Covid-19 – pozytywny wynik oznacza aktywną infekcję SARS-CoV-2. Wskazaniami do wykonania testu są następujące objawy: gorączka, zmęczenie, suchy kaszel, utrata węchu i smaku, bóle mięśni.

Zastosowanie:
SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy przeznaczony do stosowania w celu jakościowego wykrywania antygenu SARS-CoV-2 w pobranej próbce (wymaz z nosa).

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia testu antygenowego SGTI-FLEX COVID-19 Ag:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Przy pomocy wymazówki pobrać próbkę z przedniej części nosa. Następnie umieścić ją w probówce z buforem ekstrakcyjnym. Następnie przy pomocy końcówki zakraplającej trzy krople roztworu umieścić w odpowiednim miejscu na płytce testowej. Odczekać 15 minut, następnie odczytać wynik. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny (aktywna infekcja) – linia w polu kontrolnym (C) i polu testowym (T); wynik negatywny – linia tylko w polu kontrolnym (C); wynik nieważny – linia tylko w polu testowym (T) lub brak linii.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z SGTI-FLEX COVID-19 Ag test antygenowy x 1 sztuka

2021-12-07

Test na koronawirusa - Covid-19 - wykonaj go w domu

Test na koronawirusa - Covid-19 - wykonaj go w domu
Specjaliści zgadzają się jednogłośnie, że testy wykrywające zakażenie SARS-CoV-2 są jednym z istotnych elementów walki z pandemią. Obecnie do diagnostyki laboratoryjnej wykorzystywane są rekomendowane przez WHO testy genetyczne wykonywane metodą RT-PCR oraz pomocniczo testy immunologiczne. W aptekach nabyć można również test na koronawirusa do samodzielnego wykonania. Jakie testy można wykonać bez pomocy specjalisty i czym różnią się testy na Covid-19?
pixel